אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עמילות מכס


עמילות מכס - עמיל מכס

 שירותי עמילות מכס 

חייגו עכשיו

077-3628703

או מלאו פרטים:

Form image

 

 

מחפשים עמיל מכס? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם עמילי מכס מומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור שלכם! ניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן חברות עמילות מכס המומלצות ביותר באזורכם אתכם על קו הטלפון. השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו!

 

חייגו לעמיל מכס באזורכם 0773628703 .

חברות לעמילות מכס:

עמילות מכס הוא תחום העוסק בייבוא ויצוא של סחורה, הרי בעולם המודרני חברות רבות מתעסקות עם הנושא ויש צורך להכיר היטב את חוקי המכס כדי לזרז את התהליך מול רשויות המכס. למעשה, ישנן חברות או בעלי מקצוע אשר מתמחים בתחום ויכולים לספק לחברות וארגונים שירות מקיף, הכולל טיפול בניירת וכל הבירוקרטיה הקשורה למכס. בעלי מקצוע אלו, מכירים היטב את החוקים הנוקשים ואת התהליך מול הרשויות, כך שבעלי עסקים וחברות יכולים לחסך זמן רב של טיפול בתהליך ובזבוז כספים רבים שיכולים לנבוע כתוצאה מהתנהלות לא נכונה מול רשויות המכס בישראל ובחו"ל. 

בעבר חברות עמילות מכס היו מחזיקות עמיל מכס כעובד חברה על מנת שיטפל בכל הקשור לעמילות מכס, אך עם הזמן חברות ייצוא ויבוא הבינו כי יותר כלכלי להן להשתמש בשירות של חברות חיצוניות או בקבלני משנה המעניקים את שירות זה כדי לחסוך בזמן ובעלויות. 

תפקידן של חברות עמילות מכס

חברות עמילות מכס מציעות בעלי מקצוע המומחים בתחום זה והם מוודאים  שמשלוחים הנשלחים או מקבלים מעבר לים עוברים בצורה חלקה מבחינת בירוקרטיה וניירת וללא שום בעיה בדרך, הן מבחינת פיזית של הסחורה והן מבחינת החוקים ונהלים על פי שנקבע בחוק המכס. חשוב לציין כי יש לא מעט שינוים בחוקים אלו, כך שחברות אלו מתעדכנות בחוקי המכס ומיישמות את החוקים בצורה נכונה כדי למנוע בעיות שונות.

שאלות ותשובות בנושא עמילות מכס
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם ניתן לקבל את שירותיו של עמיל מכס מומלץ בלי לבצע פגישה פנים מול פנים?

כן, ניתן להתנהל מול עמיל מכס גם באמצעות הטלפון, המייל והפקס.

מאמרים ומדריכים בנושא עמילות מכס