אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מה זה ספץ 2144


מה זה ספץ?

צפו מתוך תכנית הבוקר בערוץ 13 של אברי גלעד והילה קורח:

התקלות המתרחשות אצל כל אחד מאיתנו, השירותים היומיומיים הדרושים לנו, הם אלה שמשפיעים יותר מכל על איכות חיינו. היום כאשר ספץ 2144 נמצא לצידנו, אנו עוברים מעולם של תקלות לעולם של פתרונות.

מערכת ספץ 2144 – דירוג הציבור עושה טוב יותר את מה שכל אחד היה עושה בכוחות עצמו. היא מבקשת המלצה וחוות דעת מכל מי שמקבל שירות. היא בודקת מי נותן השירות שקיבל את מיטב ההמלצות. היא בודקת מי נותני השירות שפועלים באיזור שלכם ובודקת מי מהם פנוי. הבדיקות נעשות תוך שניות ספורות באופן טכנולוגי מתקדם. בהסתמך על כל הבדיקות האלו היא מקשרת אתכם ישר עם נותן השירות המתאים ביותר עבורכם, מבין המנויים על שירותיה, במועד הדרוש, או אם תעדיפו היא תאפשר לכם לקבל מספר הצעות מנותני שירות מתאימים. במערכת ספץ 2144 מופעלת מערכת איתור ומיון הבודקת כל העת את מיומנותם, מהירות תגובתם, איכות עבודתם ומידת זמינותם בסביבתכם, של נותני השירות. 

באמצעות המערכת יווצר קשר עם נותן שירות המתאים ביותר והוא יוכל להגיע אליכם תוך זמן קצר,  או אם תבקשו, באפשרותכם לקבל כמה הצעות ולבחור מביניהם. האחריות על השירות מוטלת על נותן השירות שנבחר על ידכם.

השימוש באתר בעבור הציבור הינו חופשי ללא כל תשלום! המודל העיסקי מבוסס על תשלום קטן של בעלי המקצוע עבור הקריאות שהם מקבלים, אך הדבר אינו משפיע על דירוגם במערכת. הדרך היעילה ביותר עבור נותני השירות לקדם את עצמם הינה באמצעות מתן שירות איכותי וכך יקבלו דירוג גבוה יותר פניות ועבודות. גישה זו משרתת היטב את רצונו וצרכיו של הצרכן לקבלת שירות מקצועי, איכותי ואמין.

לאחר קבלת השירות תתבקשו גם אתם, כמו לקוחותינו האחרים, לחוות את דעתכם והיא תצטרף למערך המידע שילווה את נותני השירות בעתיד וכך תבטיחו גם לבאים אחריכם, את השירות האיכותי ביותר.

עברו לאתר אפליקציית ספץ

כדי להזמין שירות:
1. מלאו את התחום והנושא המבוקשים.
2. ציינו את האזור.
3. תארו את השירות או התקלה.
4. מסרו פרטים להתקשרות.

 

תנאי שימוש באתר ספץ 2144 | Privacy Policy