אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

גרירה וחילוץ אופנועים


גרר - שירותי גרירה

גרירה לאופנועים 24/7

חייגו עכשיו

073-2629136

 גרר בהגעה מיידית

או מלאו פרטים ומיד גרר מתקשר

 

Form image

מחפשים גרירת אופנועים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

אחד הדברים אשר מגיעים תמיד בזמן הלא נכון הוא רכב שנתקע, אם זה באמצע הדרך, לפעמים בגשם, בלילה, בקור, או בחום, או כאשר אנו ממהרים למקום כלשהו. קל וחומר כאשר מדובר באופנוע. אופנוע הוא כלי מאד קל ולא הכי יציב על הכביש, כמו כן, נהגי מכוניות נוהגים להתעלם מקיומם לפעמים, וקורה לא אחת שטעות קטנה של הנהג או של נהג ברכב אחר מובילה לנפילת האופנוע, ובמקרים מסוימים לתקלה אשר אינה מאפשרת נסיעה על האופנוע. מומלץ להזמין שירות גרר אופנועים וחילוץ אופנועים על מנת שאלה יטפלו באופנוע ויעלו אותו עם ציוד מקצועי ומתקדם על מנת לשמור על הכלי מפני נזקים נוספים ויעבירו אותו למוסך מתאים.

חשוב מאד בהזמנת שירות גרר אופנועים וחילוץ אופנועים שיהיו זמינים באופן מיידי, הדבר שהכי לא הייתם רוצים הוא לחכות באמצע הכביש למחלץ. ישנם שירותי גרירה וחילוץ אופנועים הזמינים עשרים וארבע שעות ביממה ומשלבים גם שירותים של אחסנה אם הגרירה בוצעה בלילה ואין עדיין מוסך שיוכל לטפל באופנוע. חשוב מאד שתזמינו את השירות מחברה שרכבי החילוץ שלה חדישים ומתקדמים, ועם הציוד המתאים לצורך גרירה בבטחה. יש כיום ציוד מיוחד הידראולי אשר מרים את האופנוע, הריתוק של האופנוע על המשטח מתבצע באמצעות עגינה לגלגלים בצורת קשירה וכך אין חשש שהאופנוע יזוז ממקומו חלילה בעת הגרירה וייפול שוב.

שאלות ותשובות בנושא גרירה וחילוץ אופנועים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
גרירה וחילוץ אופנועים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות