אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

תריסים חשמליים


טכנאי תריסים חשמליים

תריסים חשמליים

חייגו עכשיו

073-2629118 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים תריסים חשמליים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא תריסים חשמליים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

תריסים חשמליים אופייניים לבתים מודרניים וחדשניים והם מאפשרים לבעלי הבית לקבל נוחות בלתי מתפשרת בעת השהייה בבית. תריסים חשמליים, הם למעשה תריסי גלילה חשמליים שהפכו בשנים האחרונות לשם ודבר בתחום עיצוב הבית, כך שאם הורגלנו בעבר לסגור את התריסים על ידי רצועה או על ידי סגירת שלבים עם סוגר מתכת, כיום הדבר שונה לחלוטין ובאמצעות לחצן ניתן לסגור את התריס לגמרי, או לבחור את כמות ההצללה הרצויה בחלל. תריסים אלו, תפסו תאוצה רבה ונראה כי לא מדובר כלל בטרנד חולף, אלא  בבחירה אולטימטיבית של בעלי בתים הנמצאים בתהליך שיפוץ הבית או בניית בית חדש. 

שילוב של תריסים חשמליים בכל בית מודרני בישראל

את התריסים החשמליים, ניתן לראות כיום כמעט בכל בית סטנדרטי שעבר שיפוץ לאחרונה או בית חדש שממש נבנה בשנים האחרונות. אך לא די בכך, אלא ניתן למצוא גם את תריסים אלו משולבים בבתים חכמים אשר נפתחים ונסגרים באמצעות פקודה ממכשיר הסלולר, כך שניתן לפתוח ולסגור אותם גם כשאנו לא בבית משלט רחוק.  הפופולריות של תריסים חשמליים, נובעת מהסיבות הבאות: ראשית, הם מגיעים במגוון עיצובים חדשניים, הם מאפשרים לכם לבחור את כמות האור הרצויה בביתכם, אם זה אור חלש, חזק, כניסה חלקית של קרני השמש ולמעשה הם מאפשרים לכל בעל בית לזכות בנוחות בלתי מתפשרת בעת השהייה בבית ביום יום.

אם אתם צריכים תיקון תריסים חשמליים 2144 אינדקס בעלי מקצוע מומלצים תציע לכם מגוון של בעלי מקצוע בתחומם.

לחצו וחייגו לטכנאי תריסים חשמליים 0732629118
שאלות ותשובות בנושא תריסים חשמליים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

איך בוחרים מתקין תריסים חשמליים?

בעת בחירת טכנאי תריסים, יש לוודא כי הוא אמין, מקצועי ובעל ניסיון וכי הוא משתמש בחומרי גלם איכותיים. לשם כך, ניתן להשתמש במערכת 2144, אשר מרכזת מתקינים מוסמכים ואיכותיים ומאתרת את הטכנאי המקצועי ביותר עבור הלוקח על פי זמינות ואיכות בהתבסס על ציונים שהתקבלו על ידי לקוחות שהשתמשו בשירותיו.

האם תריסים חשמליים מתקלקלים יותר מרגילים?

שאלה זו תלויה במספר גורמים. כל עוד חומרי הגלם בעת התקנת התריסים איכותיים והמתקין הוא מקצועי, מוסמך ומיומן, פוחתים הסיכויים לתקלות. בנוסף, טיפול נכון ותחזוקה כל מספר שנים מונעים תקלות. אמנם תריסים ידניים קלים וזולים יותר לתיקון, אך הם מתקלקלים יותר לעומת תריסים חשמליים. כמו כן, יש לציין כי בעת התקנת תריסים חשמליים מקבלים תעודת אחריות ל-3 או 5 שנים.

.

תריס החשמלי לא עוצר, מה הסיבה?

תריס חשמלי, שלא עוצר או נתקע לרוב מבשר על רעות. אך לפני שרצים להחליף מנוע, שעלותו יקרה, כדי לבצע כיוון מחדש של התריס על ידי לחיצה על כפתור הכיוון שנמצא על המנוע. תריס תקוע לרוב קורה כאשר התריס יורד על חפץ מסוים ומאבד את הכיוון. לכן, חשוב מאוד לוודא שבזמן שמורידים או מעלים את התריס, אין שום דבר שיכול להפריע לסגירה או לפתיחה.

למה כדאי להתקין תריס חשמלי?

קודם כל הנוחות. תריס חשמלי נוח לשימוש מכיוון שאין לו ידיות משיכה והוא מופעל על ידי שלט המפעיל מנוע חשמלי שאחראי על הרמת והורדת התריס למצב הרצוי. פעולה זו לא דורשת לקום מהספה, או לגשת לחלון והיא מתאימה לילדים קשישים ולבעלי מוגבלויות. נוסף לכך, התקנת תריס חשמלי תוסיף דקורציה למראה הבית. קיימים עיצובים שונים של תריסים חשמליים המותאמים לבתי מגורים ובתי עסק. תריסים העשויים מפלסטיק או אלומיניום נמצא לרוב בביתי מגורים ואילו תריסים ממתכות שונות יתאימו לבתי עסק, מפעלים וחנויות, ויגנו על המבנה מפני פריצות.

תריסים חשמליים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות