אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

תריסים וחלונות תיקון


תיקון חלונות - תיקון תריסים

תיקון תריסים וחלונות

חייגו עכשיו

073-2331475 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים תיקון תריסים וחלונות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא תיקון תריסים וחלונות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

תריסים וחלונות בביתנו הם אלמנטים משמעותיים והכרחיים בכל בית, הרי הם מאפשרים לנו לקבל אוויר צלול פנימה, אך בד בבד התריסים מאפשרים לנו פרטיות מלאה ואפשרות לקבוע את כמות האור הרצוי בחלל בשעות היום. אך כמו כל מוצר אחר בבית, יש לא מעט תקלות שיכולות לקרות בתריסים, בעיקר כאשר מדובר בתריסים חשמליים אשר פועלים בעזרת מנוע ולחצן לצורך נוחות בלתי מתפשרת בעת פתיחת וסגירת התריסים הללו. אך ישנם סוגי תריסים נוספים כמו – תריסי שלבים או תריסים ידניים עם גלילה שאף הם בחלוף השנים יכולים להישבר או להיהרס, כך שבמקרים של תקלות שונות, עליכם להיעזר בטכנאים המציעים תיקון תריסים וחלונות בצורה מקצועית ביותר.

סוגי תקלות בתריסים

יש לא מעט תקלות שיכולות לקרות בתריסים או בחלונות העשויים מחומרים שונים, כמו – חלונות מאלומיניום או מעץ שיכולים עם השנים להישבר או לצאת מהמסילה או בעיות שונות שיכולות לקרות בסגירת החלון או בכלל זכוכית שנשברה  מסיבות שונות. לכן במקרים אלו – טכנאי תיקון תריסים וחלונות יכול להעניק לכם שירות הכולל החלפת חלקים ותיקון בצורה מקצועית.

תקלות נפוצות בתריסים – יש לא מעט סוגי תריסים בשוק ותקלות מגוונות כמו – בתריסים רגילים שיצאו מהמסילה, שלבים שנשברו, או בכלל מדובר בתריס גלילה חשמלי או גיליה ידנית, שאז יכולות להיות תקלות מסוגים שונים כמו – במנוע, רצועה שנשברה, בעיות בלחצנים ועוד תקלות שונות אחרות.

לחצו וחייגו לתיקון תריסים וחלונות 0732331475
שאלות ותשובות בנושא תריסים וחלונות תיקון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה עולה להחליף שלב בתריס?

המחיר עבור החלפת שלב בתריס שלבים, כולל זמן העבודה והחומרים, נע בין 250 ל-500 שקלים.

איך מונעים תקלות בתריסים?

בעת התקנת התריסים, יש לוודא שכל חומרי הגלם הם איכותיים ושאיש המקצוע המתקין הוא אמין ובעל ניסיון. כדי לבחור מתקין מיומן ואיכותי, מומלץ להשתמש במערכת 2144, אשר מרכזת מתקיני תריסים מקצועיים ומוסמכים ומשתמשת בדירוג שהתבצע ע"י לקוחות קודמים על מנת לאתר עבור הלקוח את המתקין האיכותי ביותר. שימוש לא נכון בתריסים עלול להביא לתקלות. כדי למנוע תקלות בתריס, יש להקפיד על תחזוקה נכונה, לנקות ולבצע טיפולים תקופתיים.

עדיף לקנות תריס חדש או לנסות לתקן?

הבחירה בין שתי האפשרויות תלויה במידת הנזק שנגרם לתריס ובגילו של התריס. לרוב, אם הנזק אינו בלתי הפיך והתריס אינו מיושן, ניתן להזמין איש מקצוע ולתקן את הבעיה.

תריסים וחלונות תיקון ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות