אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

תיקון טלפונים סלולריים


מחפשים לתקן את הסלולארי ? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מקום מומלץ תיקון טלפונים סלולריים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא תיקון טלפונים סלולריים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

הסלולר הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ומאפשר לנו לבצע בו מגוון רב של שימושים ביום יום וזאת תודות למכשירים המתקדמים. כיום, חברות הסלולר מוציאות כל תקופה מסוימת מכשירים חדישים על מנת לספק לקהל לקוחותיהם חדשנות בלתי מתפשרת לצד פונקציות ייחודיות המשרתות אותנו ביום יום, אך למרבה הצער מכשירי הסמארטפון אומנם משוכללים יותר, אך הם רגישים יותר וכל נפילה קטנה יכולה לגרום תקלות רצינית ופתאום נראה כי חרב עלינו עולמנו ודרוש תיקון סלולרי. מסיבה זאת, כיום יש לא מעט מעבדות אשר צצות כמו פטריות לאחר הגשם בכל עיר המציעות תיקון טלפונים סלולריים על ידי טכנאים מקצועיים שלמדו היטב את התחום.

סוגי תקלות נפוצות במכשירי הסמארטפון – תיקון מכשירים סלולריים:

יש לא מעט תקלות סטנדרטיות שיכולות לקרות בסלולר, אם זה עקב נפילה של המכשיר, בעיות תוכנה או שבכלל המכשיר נפל למים. התקלה הנפוצה יותר בתחום זה היא – שברים או סדקים במסך. מסך הסלולר הינו עדין ביותר וכל נפילה קטנה מועדת לפורענות. נכון שיש אפשרות להדביק מגן מסך, אך נראה כי גם על ידי מדבקת מסך מסכים נוטים להישבר או להיסדק.

תיקון מכשירים סלולריים ותקלות נוספות נפוצות בהן יש צורך לפנות למעבדה המציעה תיקון טלפונים סלולריים: בעיה במגעים של הלחצנים, בעיות טעינה, בעיות חומרה במכשיר, שדרוג גרסאות, טלפון שנפל למים, בעיות שמע במכשיר, בעיות ברמקול, בעיות בשקע האוזנייה ועוד מגוון בעיות נוספות.

שאלות ותשובות בנושא תיקון טלפונים סלולריים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

הטלפון הסלולרי נרטב, מה לעשות?

ראשית חשוב לדעת מה לא לעשות. אל תנסו לחמם את המכשיר בעזרת מיקרוגל, תנור, מפזר חום או אור שמש. פעולות אלה רק יגרמו נזק נוסף למכשיר. כדאי למנוע קורוזיה יש לשלוף את במהירות האפשרית את סוללת המכשיר ולייבש אותה באמצעות מטלית נקיה ויבשה על מנת למנוע קצר חשמלי. אם ברשותכם אייפון, כבו את המכשיר שברשותכם על ידי לחיצה ארוכה על כפתור הכיבוי. לאחר מכן הוציאו את כרטיס ה SIM, ושלפן במהירות כל חלק אחר שניתן לפירוק. הניחו את החלקים שפירקתם על מגבת יבשה לצורך ייבוש. בעזרת מקלון אוזניים ייבשו בזהירות את החריצים. חשוב שלא לנסות להפעיל את המכשיר לאחר הייבוש הראשוני. מלאו קופסה עד מחציתה באורז לבן יבש והניחו עליו בזהירות את המכשיר הנייד. סיגרו באופן הרמטי ומדי כמה שעות הפכו את הקופסה בשביל שכל הצדדים ייחשפו לאורז, הסופח את הנוזלים הכלואים במכשיר. יש להשאיר את המכשיר בתוך הקופסה 12 שעות לכל הפחות. לאחר הייבוש יש להכניס את הסוללה חזרה למכשיר המיובש והדליק. אם המכשיר לא נדלק, הוציאו את הסוללה ונסו לחברו ישירות למטען. אם הוא פועל ללא הסוללה אך עם מטען, ככל הנראה נוצר קצר בסוללה ויש להחליפה. יש לקחת בחשבון שלא כל מכשירי הסלולר פועלים ללא סוללה ועל מטען בלבד. במידה והמכשיר לא נדלק גם לאחר שחיברתם אותו לטעינה כדי להיעזר במעבדת תיקונים למכשירים סלולריים אשר יבדקו ויטפלו בצורה מקצועית במכשיר.

איך נזהה בעיית קורוזיה באייפון?

בכל מכשיר אייפון יש מספר מדבקות לבנות, ברגע שהן באות במגע עם מים, הן הופכות לאדומות. המדבקות נמצאות בשקע הטעינה, לוח האם של האייפון, והאוזנייה. אם האייפון נפל למים בדקו האם המדבקה הפכה לאדומה באמצעות פנס את שקע הטעינה והאוזנייה של האייפון. אם כן יש לפנות למעבדת תיקונים מהר ככל האפשר.

מאמרים ומדריכים בנושא תיקון טלפונים סלולריים

תיקון טלפונים סלולריים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות