אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תיקון בגדים


מחפשים תופר? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים בית עסק מומלץ לתיקון בגדים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא תיקון בגדים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

לא פעם אנו משתמשים בשירותים הניתנים על ידי מתפרות ועל ידי תופרות המעניקות שירות תפירה ותיקון בדים, בין אם מדובר על הצרת בגדים, מכפלת, תיקון רוכסן, הוספת כפתורים, קיצור מכנסיים, תיקון חליפה, תיקון שמלות ערב, תיקון גומי שהשתחרר ועוד מגוון רב של שירותים אחרים הניתנים על ידי מתפרות. את מתפרות אלו ניתן למצוא במרכזים מסחריים לרוב בפסאז'ים ברחבי העיר או בחנויות רגילות המציעות שירות תיקון של בגדים.

תיקון אמנותי של בגדים

ישנו שירות נוסף המעניקות מתפרות ברחבי הארץ והוא – תיקון אמנותי של בגדים. שירות זה הוא מצוין עבור כלות או עבור נשים הרוכשות שמלות ערב מפוארות בחנויות אינטרנטיות וזקוקות לתקן את הבגד בצורה אמנותית, כך שהבגד יהיה מונח להם על הגוף בקפידה. גם גברים זקוקים לא מעט לתיקון אמנותי של חליפות, בין אם מדובר על חליפות לעסקים, חליפות לחתן בר מצווה או בחליפה לחתונה. במקרים אלו, יש צורך לבחור במתפרה מובחרת אשר מתמחה בתיקון בגדים אמנותי, כדי לקבל תוצאות טובות ותיקון ברמה גבוהה.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים מתפרה?

בחירת מתפרה היא לא עניין של מה בכך, בעיקר כאשר מדובר על תיקונים מורכבים ולא סתם מכפלת למכנס. לכן, חשוב לבדוק את ניסיון המתפרה וגם לבדוק עבודות קודמות שלה כדי להתרשם מדיוק העבודה ומסוג התפירה המתבצעת, אך כמובן שחשוב לבדוק גם עלויות.

שאלות ותשובות בנושא תיקון בגדים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מתי צריך תיקון בגדים?

ישנם מקרים רבים שבהם נזדקק לתיקון בגדים ולשירותיה של מתפרה: כאשר יש חורים בבגד, במצב של כתמים חריגים, כאשר ישנם כפתורים רופפים, על מנת לקצר את אורך הבגד, כאשר צריך להחליף רוכסן, על מנת להצר את מידות הבגד ועוד.

כמה עולה הצרת שמלה?

המחיר עבור עבודה זו נע בין 30 ל-70 שקלים.

תיקון בגדים ערים

לרשימת הערים המלאה