אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שרוולים לפינוי פסולת


בעלי מקצוע מומלצים

שרוולים לפינוי פסולת

חייגו עכשיו

073-2331426 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים שרוולים לפינוי פסולת? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא שרוולים לפינוי פסולת באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלך, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורך.

 

שרוולים לפינוי פסולת הם אותם שרוולים צבעונים שפופולריים בכל אתר בנייה או בכל בית שבו מבצעי שיפוץ או בניית הבית מחדש. למעשה, מדובר במוצר שנועד לעשות לעובדים באתרי בנייה ובעיקר בקומות גבוהות את החיים הרבה יותר קלים ופשוטים. בשרוולים לפינוי פסולת בניין אלו ניתן להוריד פסולת לתוך מכולה אשר מוצבת מטה, כך במקום למלא שקים בפסולת ולהוריד אותם מטה, פשוט זורקים את הפסולת לשרוולים אלו והם יורדים מטה לתוך המכולה בקלות רבה וללא שום מאמץ או לכלוך. חברות המציעות שרוולים לפינוי פסולת, לרוב מעניקות ללקוחותיהם גם אופציה של השכרת מכולות ופינוי הפסולת באמצעות משאיות ענק אשר מרוקנות מידי יום או לפי הצורך את מכולות אלו, לאתרים פסולת ייעודיים למחזור הפסולת.

חיסכון בזמן ועבודה יעילה

שרוולים לפינוי פסולת בניין – שירות זה יכול בפועל לחסוך זמן רב לפועלים באתרי בנייה, במיוחד כאשר מדובר על עבודות הנעשות בקומות גבוהות ובהן יש לא מעט פסולת שיש להשליך לצורך בניית בית חדש. שרוולים אלו, הינם יעילים גם כדי לשמור על הסביבה, אשר יכולה להתמלא באבק ובין היתר גם להימנע מפגיעה בעוברי אורח כאשר משליכים את הפסולת. מעבר לכך, שרוולים אלו נועדו גם כדי להימנע ממכשולים וטענות מצד גורמים מוניציפליים וגם מצד הדיירים המתגוררים בסמוך ומסייעים רבות לשמור על סביבה נקייה ומינימום לכלוך והפרעה לעוברים ושבים וגם לדיירים המתגוררים בסמוך לאתר בנייה.

לחצו וחייגו לשירות שרוולים לפינוי פסולת 0732331426
שאלות ותשובות בנושא שרוולים לפינוי פסולת
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה משפיע על מחיר השכרת שרוול?

ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על עלות השכרת שרוול לפינוי פסולת: תקופת ההשכרה, אורך השרוול, איכות השרוול ועלות ההתקנה והפירוק.   

האם עדיף לקנות שרוול או להשכיר אותו?

הבחירה בין שתי האפשרויות תלויה בכמות הזמן שעבורה יש צורך בשרוול. אם מדובר בפרק זמן קצר יחסית, כלומר לשיפוצים זמניים, עדיף להשכיר שרוול לפינוי פסולת , ואילו אם מדובר בתקופה ארוכה יותר מומלץ לקנות שרוול וכך להימנע מתלות בחברה המשכירה.

מהם היתרונות בשימוש בשרוולים לפינוי פסולת?

שרוולים לפינוי פסולת הוא הפתרון הנוח והמהיר ביותר לפינוי פסולת מבתים ובנינים אשר נמצאים בתהליכי שיפוץ או בניה. בתהליך הבניה אנו עושים שימוש בזכוכיות, בטון, עץ ומתכת. שרוולים לפינוי פסולת מאפשרים לפנות את הפסולת באופן מידי וכך למנוע פציעות, וסיכון למחלות. נוסף לכך, הפסולת מתפנה אל מכלים ולא נזרקת על הקרקע, שכן פסולת הבניה מכילה חומרים רעילים ולכן חשוב שלא תיזרק על הקרקע ותגרום לזיהומו.

שרוולים לפינוי פסולת ערים

לרשימת הערים המלאה