אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שערים חשמליים - שליטה בסלולאר


שליטה מהסלולר שערים חשמליים - שער חשמלי

שערים חשמליים - שליטה בסלולאר

חייגו עכשיו

073-2629111

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

מחפשים שערים חשמליים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא שערים חשמליים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

שערים חשמליים הם פריט חובה בכל בית פרטי, משרדים או בנייני מגורים ובמקומות נוספים. שערים אלו מאפשרים לדיירי הבית לשמור על החנייה הפרטית שלהם מבלי שיחנו בחניון הפרטי שלהם רכבים זרים. תחום השערים החשמליים הולך ומתקדם בקצב מסחרר ונראה כי הפיתוח האחרון בתחום הוא - שערים חשמליים שליטה בסלולאר. אופציה זו מאפשר לבעלי החניה לפתוח ולסגור את השערים אוטומטיים באמצעות חיוג למספר טלפון מסוים, וכאשר המערכת מזהה את מספר הטלפון שלהם שמגודר במערכת, השער נפתח באופן אוטומטי. שיטה זו נהפכה לפופולריות ומבוקשת, כיון שהיא מאפשרת לאנשים לפתוח את החניון מבלי שהם נמצאים במקום, כך  שאם מגיעים אורחים והם אינם נמצאים בבית או במשרד, על ידי חיוג מהטלפון שלהם, השער נפתח.

סוגים שונים של שערים חשמליים

יש לא מעט סוגים של שערים אוטומטיים  בשוק, אך לרוב, שערים אלו עשויים מחומר אלומיניום או מברזל מאסיבי, אך חומר אלומיניום הוא יותר פופולרי מכיוון שהוא קל וזול יותר ביחס לחומרים אחרים. חומר אלומיניום יודע בחוזקו ועמידותו  לאורך שנים רבות, אך כאשר בוחרים שערים חשמליים, חשוב לבחור שער בעל מנגנון ההפעלה איכותי וחזק המותאם לסוג הפעילות של החניון המבוקש. שערים חשמליים הינם כוללים מנגנוני נעילה ומערכות חדשניות ומתקדמות אשר הופכים אותם לפתרון מצוין לבעלי בתים המעוניינים בפרטיות ולשמור על מקום החנייה שלהם.

שאלות ותשובות בנושא שערים חשמליים - שליטה בסלולאר
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

אין סכנה פריצה?

ישנן הגדרות ואפשרויות שונות המונעות פריצה לשערים מסוג זה. מנגנון הפתיחה הסלולארית מוגבל למספרי טלפון מורשים, והוספת משתמשים חדשים מתבצעת באופן מאובטח. כמו כן, ניתן להשתמש בסיסמא על מנת ליצור רמת אבטחה גבוהה יותר.   

מה היתרונות של פתיחת שערים באמצעות סלולאר?

פתיחה סלולארית של שערים מאפשרת מגוון של אפשרויות מתקדמות: הגבלת כמות כניסות ויציאות, יצירת הגבלות לשעות מסוימות, הגדרות למקרי חירום ועוד. כמו כן, אין צורך בקרבה פיזית עבור פתיחת השער, אין צורך בהחלפת שלטים או סוללות ואין עלויות נוספות מלבד ההתקנה.  

שערים חשמליים - שליטה בסלולאר ערים

לרשימת הערים המלאה