אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שמירה על בתים


מחפשים שמירה על בתים? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים שמירה על בתים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

כיום יש לא מעט מוקדי אבטחה אשר מציעים שירות שמירה על בתים פרטיים באופן יום יומי או כאשר אנשים נמצאים בחופשה. לאור נתוני הפריצות בישראל, לא מעט אנשים חוששים מפני פריצות ועושים הכל כדי למגן את ביתם על ידי מערכות אבטחה מיוחדות, אך ישנם כאלה שמעדיפים לא להסתמך על מערכות אזעקה או על מצלמות אבטחה ומעדיפים לשכור שירות של חברות לצורך הגנה מרבית על ביתם.  

את שירותי חברת שמירה על בתים פרטיים ניתן למצוא על ידי חברות פרטיות אשר מציעיות את השירותים הבאים: אפשרות של שומר פרטי המאבטח את הבית, שירות של ניידת ביטחון המסתובבת סביב הבית בתדירות גבוהה, אפשרות של שומר שיגיע לביתכם כל יום ויוודא כי הכל תקין, אפשרות התקנת אזעקה וכאשר האזעקה דולקת ניידת מוזעקת למקום על ידי מוקד ועוד מגוון אופציות אחרות. כמובן שתוכלו לבחור את השירות המועדף עליכם מבחינת רמת הבטיחות ומבחינת עלות השירות. 

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברת שמירה לבתים?

ראשית, חשוב לבדוק את ניסיון החברה, את השירות שהיא מציעה, את אמינותה, את המחיר שהיא גובה בגין השירות ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם כדי לדעת שבתיכם מאובטח ברמה הגבוהה ביותר. מעבר לכך, חשוב לבקש המלצות מחברים, מכרים או מלקוחות קודמים שהשתמשו בשירותי החברה ואכן היו מרוצים מאמינותה ומכל פרמטר אחר.

שאלות ותשובות בנושא שמירה על בתים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא שמירה על בתים

שמירה על בתים ערים

לרשימת הערים המלאה