אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שליכט צבעוני


שליכט צבעוני

מצא צבעי מומלץ בשיטת שליכט צבעוני

חייגו עכשיו

073-2331417 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים שליכט צבעוני? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא שליכט צבעוני באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

אחד הפיתוחים החדשניים בתחום הצבע לבית שנעשה פופולרי בשנים האחרונות הוא – שליכט צבעוני. את השליכט ניתן לשלב בחלק הפנימי של הבית על כל הקירות או על קיר אחד בודד על מנת לקבל אפקט מיוחד. בנוסף, ניתן לחפות את החלק החיצוני של המבנה בשליכט צבעוני וטיח צבעוני. אופציה זאת אומנם הוא כבר מוכרת לנו מהעבר הרחוק, אך נראה כי בשנים האחרונות תחום זה הולך ומתפתח ומביא איתו מגוון חידושים  המאפשרים לנו לקבל עיצובים מרהיבים ביותר. בשל המראה המיוחד של השליכט, כיום מעצבי פנים ואדריכלים מייעצים ללקוחותיהם אשר נמצאים בתהליך שיפוץ או בניית בית מחדש לחפות את הקירות בשליכט בשל האפקט המרהיב שהוא יותר וגם בגלל מגוון הטקסטורות שניתן לבצע עם החומר.

 מהו שליכט צבעוני וממה הוא עשוי?

שליכט צבעוני וטיח צבעוני, הוא למעשה חומר אקרילי על בסיס מים, טיח וחומרים נוספים אחרים, והוא נועד לצורך חיפוי וציפוי קירות פנימיים או חיצוניים של הבית. השליכט מגיע במגוון רב של צבעים ומרקמים שונים, כך שהוא מאפשר צביעה מיוחדת ביותר וביצוע יצירות מרהיבות אשר מעניקות לקיר אפקט מרהיב ביותר. חומרי האקריל והחומרים הנוספים מהם השליכט מיוצר, הם איכותיים עמידים ביותר מפני מזג האוויר או נזקים שונים שיכלים להיגרם כתוצאה מרטיבות או לחות, כך שהוא חומר פופולרי לחיפוי קירות ויעיל יותר מבצעים רגילים אחרים אותם ניתן להשיג בשוק.

לחצו וחייגו לצבעי בשיטת שליכט צבעוני 0732331417
שאלות ותשובות בנושא שליכט צבעוני
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

איך אבחר בין הסוגים של שליכט צבעוני?

יש מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת שליכט צבעוני או טיח צבעוני – מידת העמידות של השליכט (המינרלי הוא טיח חזק יחסית אך פחות עמיד בתנאי מזג האוויר בעוד האקרילי עמיד מאוד לתנאים חיצוניים), המראה הרצוי, הגוון והטקסטורה המועדפים והתקציב העומד לרשותנו.  

מה צריך לבדוק כשמשתמשים בשליכט צבעוני?

יש מספר דברים שחשוב לבדוק בעת בחירת שליכט צבעוני: לבדוק כי קיימת בבית תשתית מתאימה לחיפוי, לבחור סוג המתאים לצרכים, לשימוש ולתנאי האקלים, לדעת מה המראה הסופי הרצוי ולוודא כי ישנו תו תקן 1731 המעיד כי החומר עומד בתקנים שקבע מכון התקנים הישראלים.

איזה סוגי שליכט צבעוני קימיים?

קיימים שני סוגים עיקריים של שליכט צבעוני , מינרלי ואקרילי. שליכט מינרלי מבוסס על חומרים טבעיים כגון סיד מעושן וחולות והוא מתאים לשימוש פנים וחיצוני. בעזרתו ניתן להקנות לקירות מראה מגורען, ומשופשף. החיסרון שלו שהוא משתנה עם תנאי מזג אויר והוא עמיד פחות לרטיבות והכתמה. שליכט אקרילי עמיד לאורך זמן ומותאם למזג האוויר הישראלי.

מהו שליכט צבעוני?

שליכט הוא טיח דקורטיבי בעל מרקם מחוספס המיועד לחיפוי קירות חוץ ופנים. השליכט מגיע בשלל מרקמים, גוונים ורמות גימור. השליכט הצבעוני הוא חומר גימש והוא אינו צבע אלא טייח. מי שמחליט לעבוד עם שליכט צבעוני צריך לדעת כיצד להשתמש בו כך שהתוצאה תהיה יפה. את השליכט הצבעוני ניתן לחפות קירות פנים וחוץ.

שליכט צבעוני ערים

לרשימת הערים המלאה