אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שיש למצבות


מצבות שיש

שיש למצבות | הזמנת מצבות שיש

חייגו כעת

073-2331415

או מלאו פרטים

Form image

מחפשים שיש למצבות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים עם הצעה אחת או מספר הצעות לפי בחירתכם.

 

30 יום לאחר פטירת אדם קרוב, יש צורך להציב מצבה על קברו כדי להנציח את הנפטר ועליה ניתן להדפיס כל כיתוב רצוי ואפילו לשלב עיצובים שונים. עניין בחירת המצבה, היא משימה מרכזית, שהרי יש לה חשיבות רבה בנראות הכללית של הקבר. מסיבה זאת, אנשים רבים משקיעים רבות כי לבחור שיש למצבות איכותי המעוצב בעיצובים מיוחדים.

את המצבה לקבר לרוב רוכשים המשפחה הקרובה של מנוח וכבר בסיום השבעה הם מתפנים לנושא ופונים לחברות המתמחות בבניית מצבות כדי להתרשם מההיצע הרב ומסוגי השיש הקיימים בשוק. 

 

סוגי מצבות שיש

יש לא מעט סוגי אבנים המיועדות לבניית מצבות, חלקן אבנים יקרות יותר וחלקן פחות, אך כמובן שטרם הבחירה יש להכיר את סוגי האבנים ואת יתרונותיהן. האבנים הפופולריות בשוק  בהן מרבים להשתמש לצורך בניית המצבות הן: אבן שיש חברון, אבן שיש גרניט, אבן שיש טורקי, אבן בזלת, אבן גליל, אבן מסלע טבעי ועוד מגוון רב של סוגים אחרים.

על מנת להתרשם מאיכות האבנים, מומלץ לגשת לחברות המצעיות את בניית המצבות ולחוש על ידי מגע את הסוגים השונים וגם כדי לאמוד את העלויות בשוק.  מעבר לכך, מומלץ לבחון גם את העיצובים השונים המוצעים בשוק – ויש לא מעט כמו – עיצוב של ספר תורה, מעמד לפרחים או לנרות, מגן דוד ועוד מגוון רב של עיצובים וגימורים שונים.

שאלות ותשובות בנושא שיש למצבות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מתי צריך לרכוש מצבה?

אין מועד המוגדר ע"י ההלכה היהודית להנחת מצבה. נהוג לבצע את הרכישה מיד לאחר השבעה ולהניח את המצבה על קבר הנפטר לאחר 30 יום.

מה משפיע על מחיר המצבה?

ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על עלות המצבה: סוג אבן השיש, כמות השיש שבה משתמשים, מבנה המצבה, סוג ואופן הכיתוב ותוספות שונות.  

אילו סוגי אבנים משמשות למצבות?

קיימים סוגים רבים של אבנים המשמשות למצבות, כאשר הנפוצות ביותר הן אבן שיש חברון, אבן שיש גרניט, אבן שיש טורקי, אבן בזלת, אבן גליל, אבן מסלע טבעי ועוד.