אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

שירותי דרך


שירותי דרך

שירותי דרך 24 שעות

חייגו עכשיו

073-2331414

או מלאו פרטים

וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים שירותי דרך? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

ישנו משפט שאומר כי הרכב שלנו הוא הרגליים שלנו, משפט זה אכן מתאר את המציאות. איננו יכולים לראות את עצמנו ללא רכב המשרת אותנו בנסיעות מדי יום ביומו. כל תכנון הזמנים שלנו מתבסס על הנהיגה ברכב. כך שאם קורה שנתקענו באמצע נסיעה או לפני נסיעה, המוגבלות המפתיעה הזו עלולה לשבש לנו את כל היום. הסיבות לכך שהרכב נתקע באמצע נסיעה הן רבות. לעיתים הרכב אינו מטופל בזמן ונגרמות תקלות עקב שחיקה על מרכיבים מהותיים ברכב, ולפעמים מדובר בבלאי שאינו קשור לטיפולים השוטפים. ככל שהרכב קיים זמן רב על הכביש. הסיכוי לתקלות מפתיעות הוא גבוה. אך גם ברכבים חדשים ישנן לעיתים תקלות לא צפויות. שירותי דרך זהו הפתרון הטוב ביותר למקרים אלו.

בעבר הלא ממש רחוק היה נהוג במקרה כזה להזמין מיד גרר אשר היה גורר את הרכב למוסך שבחרתם, ואתם הייתם נאלצים למצוא לעצמכם דרך להגיע למקום אליו הייתם בדרככם. לרוב, כל היום שלאחר מכן היה משתבש והייתה נגרמת לכם עגמת נפש. כיום רוב חברות הגרירה מפעילות שירות שנקרא שירותי דרך. המשמעות היא שבמידה והרכב נתקע באמצע הדרך, מגיע רכב גרירה יחד עם ציוד מתאים לבדיקה ותיקון הרכב במקום, מעין מוסך נייד. לרוב, התקלות אכן נפתרות בשטח ובזמן קצר, וכך חסכתם לעצמכם זמן ותסכול וניסיונות הגעה עצמאית למקום אליו הייתם בדרככם.

שאלות ותשובות בנושא שירותי דרך
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה