אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

שירה בציבור


שירה בציבור

ערב שירה בציבור הפכו בשנים האחרונות לטרנד לוהט ביותר, ובכל מקום, אם זה אירוע בבית, או במתנ"ס, ואפילו במועדונים אשר מקצים ימים מסוימים לערבי שירה בציבור. תחושת הביחד, ותחושת הנוסטלגיה בערב שכזה מעניקים אושר למשתתפים. לפני שנים רבות ערבי שירה בציבור היו מאד מוקבלים, אך לאחר שנים הנושא נזנח מעט ואפילו כמעט נשכח. ודווקא בשנים האחרונות חזר אלינו הטרנד שוב ובענק. ישנם מנחים מקצועיים אשר מארגנים ומובילים ערבי שירה בציבור, והמומחיות שלהם היא להפוך את החוויה מסתם שירה של ביחד, לאירוע מרגש וסוחף אשר לא משאיר אדם אחד אדיש. ישנם ערבי שירה בציבור אשר משלבים גם ריקודים אל תוך הלילה.

בדרך כלל בערבי שירה בציבור נהוג לשיר שירים נוסטלגיים מתקופות הצבא כמו שירים של הלהקות הצבאיות, שירי לוחמים, וכן שירים של זמרים ותיקים שכולנו אוהבים ולעולם לא שוכחים. בשנים האחרונות חל שינוי מסוים וניתן אפילו לשמוע על ערבי שירה בציבור הכוללים שירים יותר חדשים מתקופות פחות רחוקות ואפילו שירי רוק, שירים מזרחיים ועוד.

אם אתם מתכננים ערב שירה בציבור, תוכלו לבצע זאת באופן ספונטני עם הקהל שלכם, לבחור מראש רשימת שירים ולהתקדם בהתאם לקצב של המשתתפים. ניתן להביא מנחה מנוסה שיודע איך ברגע אחד לסחוף את כולם, וכמובן שיש לו רשימת שירים ארוכה ומעודכנת ואפילו את מילות השירים.

שאלות ותשובות בנושא שירה בציבור
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא שירה בציבור

שירה בציבור ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות