אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

שיקום נזקי מים


שיקום נזקי מים

שיקום נזקי מים בכל הארץ

חייגו עכשיו

073-2416409

או מלאו פרטים

 
Form image

מחפשים שיקום נזקי מים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא שיקום נזקי מים באזורכם! השימוש בשירות הוא בחינם.

ניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת השירות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן נותן השירות המומלץ ביותר באזור יצור קשר בנושא שיקום נזקי מים.

 

טיפול בזמן הנכון

ישנם נזקי מים שונים כגון רטיבות, לחות, זיהום המים, הצפות ועוד המובילים במהרה לנזקים נוספים בתכולת הדירה כגון: התנפחות, התרופפות חיבורים, קורוזיה, עובש וריחות רעים במבנה, בתכולה ובציוד. ולכן חשוב לפעול בצורה מהירה ויעילה בכדי למנוע מנזקי המים להרוס את הבית!

ישנן מספר פעולות שיקום שניתן לעשות לאחר נזקי מים והצפות:
שאיבה וייבוש של ההצפות, ייבוש התשתיות במבנה ושיקום תכולת המבנה, טיפול מהיר ואפקטיבי בריחות רעים, כולל טיהור האוויר מחיידקים וניקוי העובש, הצלת מסמכים שניזוקו, הצלת ציוד אלקטרוני, ניקוי וחיטוי של ציוד מכני ושל משטחים על מנת למנוע חלודה, קורוזיה, נזקי רטיבות או עובש.

בספץ תוכלו להזמין בעל מקצוע מומלץ באזורכם 24/7, תוך 30 שניות.

 

לחצו וחייגו לשירותי שיקום נזקי מים 0732416409
שאלות ותשובות בנושא שיקום נזקי מים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כיצד ניתן לטפל בעובש?

הטיפול בעובש בעקבות הצפה מתבצע על ידי איש מקצוע מומחה וכולל מספר בדיקות כמו: איכות אוויר ראשונית בנכס, זיהוי סוג העובש והפעלת שיטות מקצועיות להסרת המפגע.
חשוב לטפל בנזקי עובש כמה שיותר מהר בשל הנזק הבריאותי שיכול להיגרם בנוכחות עובש במבנה, וכן על מנת למנוע את החמרת המפגע והתפשטותו לאיזורים נוספים.

האם ניתן להציל מסמכים שנרטבו?

נזקי המים גומרים לנזק רב לתכולה, לרבות המסמכים, הספרים והציורים אך ניתן בהחלט בחלק מהמקרים לשקמם ע"י טכנולוגיה וציוד אשר מייבש את המסמכים ודברי הערך שברשותכם.
חשוב לפנות כמה שיותר מהר ולהזמין בעלי מקצוע מתאים ומומלץ בכדי שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מה עושים במקרה של הצפה?

נתחיל בשלב החשוב ביותר, סגרו את השיבר המוביל את המים לדירה. ברוב המקרים, בבתים משותפים השיבר נמצא מחוץ לבניין, בדרך כלל בסמוך לחדר האשפה.
סגרתם את השיבר והשיטפון עדיין נמשך? סביר להניח שמקור השיטפון נמצא אצל השכנים שלכם.
רגע לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע, דאגו לביטחון שלכם ונתקו את זרם החשמל בדירה.
לבסוף הזמינו בעל מקצוע ליקום נזקי המים בעת ההצפה.

שיקום נזקי מים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות