אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

שיפוצים


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

קבלן שיפוצים מומלץ

חייגו עכשיו

073-2331473

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

 

מחפשים לשפץ את הבית,משרד או דירה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם קבלני שיפוצים מומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש!. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד קבלן שיפוצים מומלץ אתכם על קו הטלפון.

 

כל בעל בית עורך שיפוץ רציני בביתו לפחות פעם אחת בחיים. אינספור סיבות לכך כגון רצפות שבורות, צבע דהוי או כתמים בקירות ועוד. רוב השיפוצים נעשים במטבח או בחדר האמבטיה, אך לא תמיד יש צורך בכך בכל בית ובית. אם אתה מתכנן לערוך שיפוץ על ידי שיפוצניקים מומלצים, עליך לעשות זאת לפי הצרכים האישיים שלך.

קבלן שיפוצים / עבודות שיפוצים

השיפוצים הטובים ביותר הם אלו אשר משפרים את איכות החיים של הנפשות החיות בבית ומעלים את ערך הנכס במידה ומעוניינים למכור בעתיד, אשר ברוב המקרים מכסה את עלויות השיפוץ.

במידה ואתה מעוניין לשפץ את הבית מן היסוד ואינך יודע מאיפה להתחיל, התחל בהשגת מידע. ביקור בתערוכות בנייה ועיצוב, אולמות תצוגה של מפעלי תריסים ואלומיניום, גגות רעפים ועוד וכמובן, רשת האינטרנט הם דרכים נפלאות בשביל לקבל רעיונות התחלתיים. עליך להיפתח לאפשרויות על מנת לקבל מושג בנוגע לרצונותיך, העלות של הפרוייקט ואיך אתה מתכוון לממן זאת. המטרה בתכנון מראש היא להשיג כמה שיותר מידע אודות הפרוייקט על מנת שתוכל לתקשר טוב יותר עם קבלן שיפוצים ואף להפחית משמעותית את הוצאות השיפוץ.

לא כל הסוגים של עבודות שיפוצים דורשים תכנון אינטנסיבי ונרחב. שיפוצים מינוריים אשר כל הנדימן יכול לבצע כגון התקנת פרגולות בגג או בפאטיו, החלפת טפט ישן או ציפוי אמבטיות יכולים לשדרג משמעותית אזורים מסויימים בביתך מבלי שזה יהיה כרוך בהוצאות כבדות במיוחד. בנוסף אחד החשובים ביותר שעליך לזכור הוא איש המקצוע, בחירה וחיפוש של שיפוצניקים מומלצים הם שלבים קריטיים בתהליך השיפוץ, קבלן שיפוצים מקצועי ידע להגיע איתך ביחד למטרה המדויקת של השיפוץ בדירה בבית ואפילו בעסק הפרטי שלך.

מסקנה, בכל שיפוץ, קטן או גדול, בין אם אתה בוחר לשדרג את חדר האמבטיה בחיפויי שיש גרנוליט ומוזאיקה, לרענן את קירות הבית במעט צבע וסיוד או להזמין קבלן שיפוצים על מנת לשפץ את הבית מהיסוד, הדרך להצלחת השיפוץ מתחילה בתכנון מראש.

ההבדל בין קבלן שיפוצים לשיפוצניק

קבלן שיפוצים יהיה בדרך כלל בעל מקצוע הכולל קשרים ענפים עם אנשי תחום במקצועות השונים, כאלה אשר ביכולתם להעניק לכם מענה כולל בעת הצורך בשיפוץ מאסיבי במיוחד, לא רק לצרכנים הפרטיים קבלני שיפוצים רבים לוקחים את תחום השיפוצים במסגרת מובנת מאיליה ולכן אנחנו עדים למחדלים רבים כל כך בתחום השיפוצים והבנייה הפרטית בשנים האחרונות. איתור קבלן שיפוצים איכותי דורש אינטואיציה טובה והמלצה מהימנה מגורם ומקור עליהם תוכלו לסמוך ולבטוח. קבלני שיפוצים רבים העוסקים בארץ נמצאים כבעלי רישיון חלקי או ללא רישיון כלל. אחד התנאים החשובים ביותר אשר חייבים להתקיים בתחום עבודות השיפוצים הוא תנאי הבטיחות באתר העבודה, הן בכל הקשור לאנשי הצוות וכמובן הדיירים בבית.

בטיחות החומרים ובטיחות העבודה משפיע ותשפיע באופן משמעותי על תהליך השלמת העבודה, רווחת הדיירים והנאתם מהמוצר והתוצר המוגמר

איתור קבלני שיפוצים בפורטל המומחים – משפצים ללא חורים

בפורטל המומחים תוכלו לאתר קבלן שיפוצים מומלץ, איכותי, והמקצועי ביותר בתחומו ברמת שירות גבוהה על פי המלצות צרכנים. בפורטל אפשרות פתוחה למתן תגובות, שאילתות וחוות דעת אודות שיפוצניקים, קבלני שיפוצים ואנשי עיצוב ובנייה ממגוון התחומים במחירי שוק מומלצים וחוות דעת אמיתיות ואמינות. כאשר אנחנו בוחרים לשפץ ו/או לשדרג את עיצוב הבית אנחנו מעוניינים להתחיל ולסיים את העבודה עם איש מקצוע אחד. וכמובן שאין שום סיבה לבצע תיקונים אחרי עבודות שיפוצים רשלניות. בפורטל המומחים תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירותים האמינים ביותר, המבוססים על בדיקות מקצועיות מדוקדקות לטובת הלקוח הסופי ולקשר איכותי בין נותן השירות לצרכן.

לחצו וחייגו לקבלן שיפוצים מומלץ 0732331473 0732331473
שאלות ותשובות בנושא שיפוצים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה הפרמטרים שמשפיעים על עלות השיפוצים? כיצד ניתן לחסוך?

שטח הדירה, סוג השיפוץ, העבודות הכלולות בשיפוץ, חומרי הגלם שבהם משתמשים לשיפוצים, ומחירו של קבלן השיפוצים. יש מספר דרכים שבהם ניתן לחסוך בעלויות השיפוץ: לקבוע את מסגרת התקציב מראש ובכך למנוע חריגות של הרגע האחרון, לבחור חומרי גלם חסכוניים ולהשתמש בקבלן שיפוצים אמין ואיכותי שלא יגבה מכם יותר משצריך.

האם יש חוק מתי אסור לשפץ?

על פי החוק, אסור לבצע בבניין מגורים עבודות שיפוץ, תיקון, בנייה והתקנת מתקנים הגורמים לרעש בין השעה 20:00 לשעה 07:00 ביום למחרת בימי חול ובין השעות 17:00 ל-07:00 בימי מנוחה.

מה חשוב לעשות כשמזמינים קבלן שיפוצים?

לפני הזמנת קבלן, יש מספר פעולות שמומלץ לבצע: כדאי ללמוד קצת על הנושא שבו יתבצעו השיפוצים, לבדוק מה מקורם של חומרי הגלם ולעמוד על איכותם, להגיע להסכמה ברורה בנוגע לאחריות הקבלן ולמה היא כוללת ולקבוע תקציב המתאים ללקוח ולעבודה הדרושה. חשוב מאוד לוודא שהקבלן הוא מוסמך, אמין ואיכותי. לשם כך, ניתן להשתמש במערכת 2144, אשר עורכת בדיקות רקע מעמיקות על כל בעלי המקצוע ומשתמשת בטכניקת דירוג חברתי המתבססת באופן אובייקטיבי על ציונים שניתנו לקבלן מלקוחות קודמים.

מה אבחר לשיפוץ שלי, קבלן שיפוצים או שיפוצניק?

הבחירה תעשה לפי סוג העבודה. שיפוצניק מתעסק בעבודות הקטנות יותר והפחות מורכבות, צביעת דירות, עבודות גבס, שיפוץ חדרי אמבטיה. קבלן שיפוצים מתעסק בעבודות הגדולות יותר, שיפוצים מורכבים יותר, שבירת קירות, חלוקת דירה, תוספות בניה. לרוב קבלן השיפוצים הוא זה שמנהל את העבודה. עבודות אלה מחייבות את קבלן השיפוצים להיעזר באנשי מקצוע נוספים, חשמלאי, אינסטלטור, רצף.

מה ההבדל בין שיפוצניק לקבלן שיפוצים?

לפני שמתחילים לערוך שיפוץ מקיף בבית חשוב להבדיל בין שני מושגים, קבלן שפוצים ושיפוצניק. קבלן שיפוצים הוא אדם רשום ברשם הקבלנים כקבלן שיפוצים שיפוצניק הוא אדם אשר מבצע עבודות שיפוצים אך אינו קבלן רשום בסיוג המתאים. הסיווג ברשם הקבלנים הם 100 (בנייה), 130 (בטונים ובניית שלדים), 132 (עבודות אבן וחיפויי חוץ), 135 (הרחבת מבנים).  שיפוצניקים יכולים לבצע מגוון רחב של עבודות שיפוץ. העבודה שאינם רשומים ברשם הקבלנים אינה אומרת כי עבודתם פחות איכותית וישירה. ישנם אנשי מקצוע שיגדירו עצמם כקבלני שיפוצים אך בפועל אינם מוגדים כאלה. אם כך, לפני תחילת העבודה, כדאי לברר האם בעל המקצוע אותו בחרתם הינו קבלן שיפוצים או שיפוצניק. ניתן לבדוק זאת באמצעות אתר משרד הבינוי והשיכון, על פי שמו של בעל המקצוע.

כלי נגישות