אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

ריצוף


ריצוף - הדבקת ריצוף

רצף מומלץ להדבקת כל סוגי הריצוף

חייגו עכשיו

073-2629134

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם 

Form image

 

מחפשים ריצוף? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בתחום הריצוף באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

הדבקת ריצוף

בתהליך בנייה או שיפוץ מחדש של מבנים ובתים, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי ריצוף הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר במבנה, הרי הוא אלמנט דומיננטי המשפיע רבות על עיצוב החלל ומקנה לו את המראה העיצובי שכל אחד מעוניין. לכן, בעת בחירת ריצוף חוץ וריצוף לבית, חשוב לבחון את כל האופציות הקיימות בשוק ולהתאים אותו בקפידה על פי אופי המקום, סגנון העיצוב הרצוי ועל פי אופי הדיירים המתגוררים במקום מבחינת עמידות, ניקיון וכל פרמטר אחר. כיום, לאור המבחר הרב והאופציות הרבות בשוק של ארחים מסוגים שונים, בעלי בתים רבים נעזרים בשירותיהם של מעצבי פנים ואדריכלים אשר מכירים היטב את כל סוגי הריצוף הקיים בשוק, כך שהם יוכלו לכוון אותם לבחור את הריצוף המתאים ביותר לחלל הדרוש.

מגוון סוגי אריחים המיועדים לריצוף חללים מגוונים

יש לא מעט סוגי ריצוף חוץ וריצוף לבית בשוק ולכל אחד סגנון ואופי ייחודי משלו כמו – אריחים בעלי סגנון קלאסי כיאה לסגנון בתים בסגנון המודרני של היום, אריחי פרקט מסוגים שונים המדמים מראה טבעי של עץ, אריחי עץ מרשימים המתאימים לריצוף גינות וחצרות, אריחים מגרניט פורצלן בגוונים שונים המתאימים לבתים בסגנון סולידי, אריחים מיוחדים מקרמיקה מבריקה או בכלל ריצוף בטון מוחלק שנעשה טרנד לוהט בשנים האחרונות. אך על מנת לבחור את הריצוץ המתאים ביותר לכל בית, עליכם לבחון את האופציות, אך כמובן להיצמד לתקציב מסוים כדי שלא ללכת לאיבוד.

שאלות ותשובות בנושא ריצוף
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

אני יכול לרצף בעצמי?

באינטרנט קיימים מדריכים שונים המסבירים את שלבי הריצוף, אך חשוב לזכור כי מדובר בעבודה שאינה פשוטה ומצריכה ידע רב, היכרות עם חומרי הגלם ועם הטכניקות השונות, ניסיון ומיומנות. על מנת למנוע תקלות ומראה סופי בלתי רצוי, עדיף לפנות לבעל מקצוע מיומן ואיכותי שיבצע את העבודה. ניתן למצוא רצף מקצועי באמצעות שירות 2144, אשר מאתר עבורך את הרצף האיכותי ביותר הזמין לך בהתבסס על דירוגים שהתקבלו מלקוחות שהשתמשו בשירותיו.

מה היתרונות והחסרונות של ריצוף טבעי?

היתרונות העיקריים של ריצוף טבעי הם המראה המרשים והיוקרתי שהוא מקנה לבית והאפשרות ללטש מחדש את האבן במקרה של שבירה או של רצון לשינוי בעיצוב. מנגד, ריצוף באבן טבעית הוא יקר יותר, רמת הספיגה שלו גבוהה ולכן עלולים להישאר עליו כתמים, דרגת השחיקה היא נמוכה ומצריכה ליטוש כל מספר שנים וכן לא ניתן לבצע ריצוף זו בשיטת ההדבקה הזולה והפשוטה יותר.

אפשר להסיר רצפות שהודבקו?

כאשר מבצעים הדבקת ריצוף, יש סוגים שונים של דבקים שבהם ניתן להשתמש לשם כך. לרוב, לא יהיה ניתן להסיר רק את הרצפות שהודבקו, אך אם הרצף השתמש בדבק פחות איכותי, ניתן לעשות את זה.

כיצד לבחור אריחים לבית?

כאשר ניגשנו לחנות לבחור אריחים מומלץ לבחור כמה סוגי אריחים. מכל סוג יש לקחת כשישה אריחים ולצרף אותם בכדי לראות כיצד זה נראה בחלל אותו נרצה לרצף.

האם ניתן לבצע ריצוף על ריצוף ישן?

ניתן להדביק מרצפות חדשות על המרצפות הישנות ולחסוך בלאגן, זמן וכסף. אך כדאי לבצע הדבקה יש מספר תנאים. ראשית, יש לבדוק שהרצפה הקיימת ישרה ותקינה. ניתן להדביק ריצוף רק אם האריחים החדשים לא עשויים מאבן טבעית. והרצפה הקיימת ישרה ותקנית. נוסף לכך יש לזכור שהדבקה תאלץ אותנו גם לקצר את המשקופים והדלתות בבית. במידה והחלטתם לבצע הדבקה יש לוודא שקבלן הריצוף משתמש בדבק מתאים לאריחים שבחרתם ובעל תו תקן.

כלי נגישות