אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ראשי דיו וטונרים


ראשי דיו

מחפשים לרכוש ראשי דיו וטונרים, לשימוש ביתי או לעסק? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים ראשי דיו וטונרים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא מכירת ראשי דיו וטונרים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

בכל בית או עסק קיימת מדפסת מסוגים שונים אשר משרתת בנאמנות את דיירי הבית או את עובדי המשרד לצורך הדפסת מסמכים ודפים שונים. אחד הדברים החשובים במדפסת הוא - החלפת דיו למדפסת וראשי דיו או החלפת טונרים אשר בלעדיהם המדפסת אינה יכולה להדפיס דבר. לכן, כאשר רוכשים מדפסת, יש לקחת בחשבון גם את עלות ראשי דיו וטונרים, על מנת שאלה יהיו תואמים למדפסת וגם בעלות סבירה. ראשי דיו וטונרים דורשים אחזקה וניקיון שוטפים על מנת שאלא יפעלו בצורה תקינה. לכן, יש צורך מידי פעם לנקות את ראשי הדיו והטונרים בעזרת פעולת ניקוי הנמצאת בהגדרות של המדפסת או על ידי סמרטוט לח, על מנת שלא יישארו שאריות דיו שנדבקו לדפנות ועלולים לשבש את ההדפסה.

מהם ראשי דיו וטונרים?

ראש דיו וטונרים הם שונים זה מזה. ראש דיו מגיעים בקופסא קטנה ובה קיים דיו והוא מתאים יותר למדפסות קטנות וביתיות מתקדמות. לעומת זאת, טונרים הם מיכל המגיע בגדלים שונים בהתאם לסוג המדפסת ובו יש אבקה העשויה מחומר פלסטי מיוחד. דיו למדפסת בזמן ההדפסה הטונר עובר תהליך חשמלי אשר נועד לייצר את הצבע להדפסה, בין אם זה להדפסת מסמכים צבעוניים או מסמכים בשחור לבן. הטונר מגיע בדגלים שונים, חלקם מיועדים להדפסת כמות של מאות דפים וחלקם מיועדים להדפסת כמות גדולה יותר שיכולה להגיע גם לאלפי דפים, אך כמובן שהכל עניין של צורך.

שאלות ותשובות בנושא ראשי דיו וטונרים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
ראשי דיו וטונרים ערים

לרשימת הערים המלאה