אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

קייטרינג לאירועים


קייטרינג לאירועים

 שירותי קייטרינג בכל הארץ

חייג עכשיו

073-2629110 

או מלא פרטים

Form image

הרגע המתסכל ביותר בכל אירוע רב משתתפים מתרחש בזמן הגשת האוכל על ידי צוות הקייטרינג לך ולאורחים שלך, כאשר מתברר כי למספר לא מועט של אורחים מגוון המנות לבחירתם הינו מוגבל ביותר. הדבר קורה בעיקר בהעדר תכנון תפריט חכם, המכסה את רוב דרישות התזונה וכולל מבחר מנות קרות וחמות, מנות עם או בלי בשר וכמה מנות דג ובשר. קייטרינג לחתונה ומזנונים בדרך כלל מציעים מבחר עשיר של מאכלים הכוללים לחמים, סלטים, בשרים וירקות. האופציה של מזנונים היא מצויינת במיוחד אם אינך בטוח לגבי דרישות התזונה של האורחים שלך. לעתים, הדבר אף בלתי אפשרי לידיעה מבלי לשאול באופן אישי כל אחד ואחת מהאורחים.

התפריט מתוכנן מראש, כך שלשף יש זמן רב להזמין את חומרי הגלם, להכין ולבשל את האוכל בהתאם לתכנית. מכאן, שיתוף הפעולה עם ספק הקייטרינג לאירועים שלך הוא חשוב ביותר, במיוחד כאשר מדובר בבקשות מיוחדות לגבי הקייטרינג לאירוע. עם המידע הזה, השינויים יכולים להתבצע מראש בתפריט ובחומרי הגלם המשמשים להרכבתו.

כיום, יותר ויותר אנשים נעשים מודעים לחומרי גלם ולמוצרי מזון. דגנים, פירות וירקות, מוצרי חלב, בשר וחלבונים, שומנים, שמנים וסוכרים הנם אבות המזון המרכזיים בתזונה שלך. בעוד הגוף דורש לקבל אספקה מכל אחד מאבות המזון כדי לשמור על בריאותו, יש לא מעט אנשים אשר צריכים להיות זהירים עם חלקם, כגון אלו האלרגים לחיטה ולגלוטן. במידה ואתה יודע על אורחים אשר אלרגים לחיטה, חשוב ביותר להתייעץ עם השף לגבי חלופות. קבוצה נוספת שיש לקחת בחשבון הם הצמחונים - כאן, הפתרון הוא פשוט שכן מגוון המנות הצמחוניות הכוללות סלטים ודגים הינו עצום ולא ידרוש ממך לשנות יתר על המידה את התפריט.

שאלות ותשובות בנושא קייטרינג לאירועים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
קייטרינג לאירועים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות