אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

קידום אתרים


קידום אתרים

קידום אתרים

מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

עם כל היופי של בניית אתר מרשים ומעוצב בקפידה, עליכם לקדם אותו במנוע החיפוש של גוגל על מנת לחשוף אותו לכמה שיותר גולשים ברשת. כיום, ישנן חברות לקידום אתרים באינטרנט אשר מספקות שירות עבור חברות אלו ומקדמות את האתר על פי מילות חיפוש הרלוונטיות לתחום שבו הוא עוסק. חשוב לציין כי התחרות בשוק היא גדולה וכל חברה מעוניינת להימצא בראש תוצאות החיפוש עם כמה שיותר ביטויים פופולריים המותאמים לתחום שלה, אך כמובן שהכל עניין של תקציב, הרי ככל שתשקיעו יותר כך תהיו בדף הראשון בכל תוצאה אפשרית.

איך זה עובד?

בתחום קידום אתרים באינטרנט יש שתי אופציות פופולריות המאפשרות לכם להימצא בראש תוצאות החיפוש. האופציה הראשונה היא קידום ממומן על ידי גוגל והאופציה השנייה היא קידום אורגני. בואו נראה כיצד עובדות האופציות הללו:

קידום ממומן – בקידום זה יש לרכוש חבילה מראש מגוגל כאשר התשלום הוא פייר קליק, כלומר פייר כניסה של לקוח ללינק של האתר שלכם. כמובן שככל שהמילה תהיה יותר מבוקשת, כך המחיר שלה יהיה גבוה יותר ובמקרים מסוימים היא תוכל לעלות כמה עשרות שקלים לקליק.

קידום אורגני – הוא קידום שנעשה באופן טבעי על ידי מקדמי אתרים אשר משתמשים בטכניקות שונות לקדם את האתר שלכם כמו – הוספת מאמרי קידום עם מילות מפתח רלוונטיות, הוספת קישורי פני וחוץ בצורה מאוזנת ועוד טכניקות שונות נוספות.

שאלות ותשובות בנושא קידום אתרים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא קידום אתרים

קידום אתרים ערים

לרשימת הערים המלאה