אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

קבלנות בניין


בעלי מקצוע מומלצים

 קבלני בניין מומלצים

חייגו עכשיו

073-2629133

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים קבלן בניין? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא קבלנות בניין באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

קבלנות בניין הוא תחום ששייך לקבלנים מורשים בלבד אשר מחזיקים ברשותם רישיון לעסוק בתחום הקבלנות בניין ולהם את כל הידע הדרוש לצורך שיפוץ בניין או בנייה מחדש של מבנים. כיום, קבלנים מורשים עוסקים גם בתחומים נוספים בתחום הבנייה כמו – הרחבת מבנים, הוספת מרפסות, בנייה קלה, הוספות של ממ"ד, שיפוץ חזיתות, תמ"א 38, פינוי בינוי, עבודות בנייה מורכבות בבניינים פרטיים, משרדים, מוסדות או מפעלים. עבודות אלו, חייבות להיעשות רק על ידי קבלני בניין מורשים מכיוון שעליהם להשיג עבור הלקוח היתרי בנייה ולטפל בכל הבירוקרטיות סביב לצורך בנייה חוקית העומדת בכל התנאים מבחנת בטיחות, תקנים ואישורים מרשויות מקומיות.

תחום קבלני בניין הוא מקצוע בעל דרישות מסוימות ובין היתר גם מחייב מומחיות וידע מקצועי מעמיק בתחום הבנייה, הרי אף אחד מכם לא יהיה מעוניין להפקיד כספים כה רבים לצורך בניית בית או שיפוץ יסודי ביתי קבלן שאינו מקצועי ואינו מחזיק בתואר קבלן רשום. בעת בחירת קבלן בניין לצורך ביצוע מגוון עובדות שונות, עליכם לייחס חשיבות לכמה פרמטרים חשובים שיסייעו לכם לבחור בקבלן בניין אמין ומקצועי.

הפרמטרים החשובים הם: ניסיון הקבלן, מומחיותו בתחום, סוג הרישיון שהוא מחזיק ברשותו, קבלן שמתמחה בתחום הספציפי שלו תצטרכו שירות, בדקו אם הקבלן מציע את כל האלמנטים סביב של הבנייה ללא תוספת תשלום, בדקו מחירים, עמידה בזמנים ועוד.

לחצו וחייגו לקבלן בניין מומלץ 0732629133
שאלות ותשובות בנושא קבלנות בניין
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה כולל הסכם עם קבלן בניין?

הסכם עם קבלן בניין הוא הסכם המותאם לקבלן וללקוח והוא כולל פרטים על הפרויקט: תאריך יעד, פרטי הקבלן, זמן וכמות עבודה, אחריות הקבלן, אישורים הקשורים למכון התקנים ופרטי התשלום לקבלן. הסכמים כאלה זמינים באינטרנט וניתן להשתמש בהם כשלד לחוזה. מומלץ לתת לעורך דין מקרקעין לעבור על ההסכם לפני החתימה עליו.     

פועלי בניין הם באחריות שלי או של הקבלן?

האחריות של הקבלן עשויה להשתנות מפרויקט לפרויקט והיא מוגדרת בחוזה העבודה שנחתם בין הלקוח לקבלן. ע"פ חוק, הקבלן אחראי לטיפול בפועלי הבניין העובדים בפרויקט, ובתוך כך בתנאי העסקתם, בטיחותם ושכרם.

איך אני יכול לדעת שהקבלן הוא טוב?

ישנם מספר פרמטרים חשובים שיסייעו לכם לבחור בקבלן בניין אמין ומקצועי כגון: ניסיון הקבלן, מומחיותו בתחום, סוג הרישיון שהוא מחזיק ברשותו, מחירים ועוד. על מנת לוודא שהקבלן טוב ומהימן ניתן לקבל המלצות מחברים וקרובי משפחה או להשתמש במערכות המבוססות על המלצות הציבור, דוגמת 2144.

במערכת 2144 קיים מנגנון איתור ומיון הבודק בכל עת את מיומנותם, מידת היענותם ואיכות עבודתם של בעלי המקצוע ונותני השירות. לאחר קבלת השירות, הלקוחות מתבקשים לחוות את דעתם ולדרג את בעלי המקצוע. באופן זה, בעת בחירת הקבלן ניתן להתבסס על דירוג חברתי שניתן לו עד כה ע"י לקוחות קודמים.

מאמרים ומדריכים בנושא קבלנות בניין

קבלנות בניין ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות