אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ציפוי אמבטיות


ציפוי אמבטיות

מחפשים ציפוי אמבטיות ? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים ציפוי אמבטיות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא ציפוי אמבטיות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן המומלצים ביותר יהיו אתכם על קו הטלפון!.

 

ציפוי לאמבטיה הוא ללא ספק פתרון מצוין עבור אנשים המעוניינים במראה אמבטיה חדש ואסתטי לצד מינימום עליות, כלומר מבלי להחליף את האמבטיה ולרכוש במקומה אמבטיה חדשה שעולה לא מעט כסף. את שיטת חידוש אמבטיות ניתן למצוא אצל בעלי מקצוע המומחים בתחום המחזיקים ברשותם חומרים מיוחדים וציוד חדשני לצורך חיפוי האמבטיה. את שירות זה מבצעים בעלי בתים כאשר מדובר על אמבטיה ישנה יחסית בעל סדקים, כתמי חלודה, שפשופים, שריטות או שברים. חשוב לציין כי שברים וסדקים שאינם מטופלים יכולים לגרום לנזילות של מים והצטברות של חיידקים ומזהמים, לכן חשוב לבצע ציפוי אמבטיות אצל מומחים על מנת למנוע את בעיות אלו.

כיצד עובד תהליך ציפוי אמבטיות?

ראשית, את ציפוי האמבטיה,חידוש אמבטיות או ציפוי אמבטיות יש לבצע רק על ידי מוחים בתחום ולא על ידי חובבנים, כך שתקבלו עבודה מקצועית לחלוטין ולא חובבנית. טרם ביצע הציפוי, בעלי מקצוע משייפים את האמבטיה, סוגרים סדקים ושריטות על ידי חומרי איטום מיוחדים, על מנת שהעבודה תהיה ברמת גימור גבוהה. לאחר מכן, בעלי המקצוע מורחים חומרי ציפוי מיוחדים העשויים מחומרים אקריליים שונים ולאחר מכן מורחים חומרים נוספים שיגנו על הציפוי. בשלב זה, חשוב לתת לחומרים להתייבש באופן מוחלט, כך שתתקבל עבודה מקצועית לחלוטין ללא צורך בלכלוך ובהמתנה של כמה ימים, אלה עבודה זאת עורכת כמה שעות בלבד והתוצאות מרשימות ומדברות בעד עצמן.

שאלות ותשובות בנושא ציפוי אמבטיות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה עדיף ציפוי אמבטיה או הלבשת אמבטיה?

בחירה זו תלוי במצבה של האמבטיה ובחומר ממנו היא עשויה. במקרה של אמבטיית פח, יש לבצע הלבשת אמבטיה שכן החומר מחליד ונוצרים חורים וציפוי האמבטיה לא יועיל. לעומת זאת, כאשר מדובר באמבטיה אקרילית או באמבטיה מברזל יצוק, מומלץ לבצע ציפוי אמבטיה ובכך לתקן את הנזקים שנגרמו.

כמה זה עולה?

העלות עבור ציפוי אמבטיה נעה בין 700 ל-1000 שקלים. המחיר תלוי בגודלה של האמבטיה וכן משתנה אם רוצים לשנות את צבע האמבטיה או לבצע תיקונים.

מהם היתרונות בציפוי אמבטיה?

לציפוי אמבטיה מספר יתרונות בולטים. אולי החשובה ביותר, היא הזמן הקצר הנדרש לביצוע הפעולה, אשר לא דורשת הכנות מיוחדות. הפעולה מתבצעת ללא פירוק ולכלוך, אין צורך בשבירת אריחים או התקנת צנרת מים חדשה ובנוסף לא מצריכה השבתה של האמבטיה לטווח ארוך.

מתי כדאי לבצע ציפוי וחידוש אמבטיה?

אחת הסיבות לביצוע ציפוי וחידוש אמבטיה הוא עיקום הפח הגורם לחלודה המרקיבה את הפח ויוצרת חורים ונזילות. במהלך השנים נוצרת חלודה גם בפתחי ניקוז. סיבה נוספת היא הבלאי של סיבי הפוליאסטר, טבעו של חומר זה הוא הצהבה ופרימת הסיבים ממסגרת האמבטיה. כאשר נוצרת הצהבה ניתן לפתור אותה על ידי ציפוי וחידוש האמבטיה. לכן, כאשר הגעתם להחלטה על שיפוץ כללי לחדר האמבטיה, בדקו קודם את האופציה של ציפוי וחידוש אשר יחסוך לכם זמן וכסף על החלפת אמבטיה חדשה.

מאמרים ומדריכים בנושא ציפוי אמבטיות

ציפוי אמבטיות ערים

לרשימת הערים המלאה