אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

צבע וסיוד


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

 צבעי מומלץ

חייגו עכשיו

073-2331476

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים צבע וסיוד לבית? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא צבע וסיוד באזור המבוקש! .לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד צבעי מומלץ אתכם על קו הטלפון.

 

עבודות צבע

האם אתה מתכנן לשפץ את ביתך ואין לך מושג מאיפה להתחיל או איך להתמודד עם ההוצאות הכבדות הצפויות? אם כן, כדאי לך לדעת שעל מנת להקנות מראה חדש לבית, אין צורך להתחיל לשבור קירות ולפרק מרצפות. לפעמים כל מה שצריך על מנת לרענן ולשדרג את חלל הבית או המשרד הוא פשוט קצת עבודות צבע.

בשוק הבנייה והשיפוצים כיום קיימים מספר סוגי צבעים לצביעת דירה שבהם כח צבעי מקצועי משתמש, רובם מחומרים סינטטיים אך לאחרונה יש נטייה להשתמש בצבעים על בסיס מים הנחשבים לידידותיים יותר לאדם ולטבע. הסוג הנפוץ ביותר לצביעת קירות הבית, הפנים והחוץ הוא הצבע האקרילי, אשר ניתן להשיג במגוון אדיר ובלתי נלאה של צבעים.

דרך פופולארית לצביעת דירות היא שימוש בשני גוונים מאותה משפחת צבע או גוונים מנוגדים ליצירת עניין בחלל החדר. כמו כן, ניתן להגיע לאפקטים מרהיבים בצביעה באמצעות מברשות מיוחדות, צבעים ייעודיים והתזת שבבי זכוכית או לשלב בעבודת הצביעה הדבקה של טאפטים מיוחדים או מדבקות לקירות.

צבעי מומלץ

במידה ואינך להכניס כל כך הרבה צבע לחלל שלך, אתה תמיד יכול לסייד את קירות הדירה, או במילים אחרות, לצבוע אותם בלבן, וכך תתן להם מראה רענן ונקי אשר ישפיע מיידית על האוירה הכללית בחלל.

יש לזכור כי עבודות צבע וסיוד אינן פשוטות ומחייבות לעתים הכנה מראש של הציוד הנדרש, הקירות במידת הצורך וכמובן פינוי זמן שלא תמיד מתאפשר ולא פעם אתה מוצא את עצמך דוחה שוב ושוב את עבודת הצביעה. לפיכך, מומלץ לשכור את שירותיו של צבעי מקצועי ומנוסה אשר יוכל לייעץ לגבי צבע ולבצע את העבודה מההתחלה ועד הסוף, כולל הכנת הקירות מבחינת איטום סדקים ומריחת בסיס מקשר ועד צביעה מלאה ויסודית של הקירות.

לחצו וחייגו לקבלת שירות מצבעי מומלץ 0732331476
שאלות ותשובות בנושא צבע וסיוד
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה הפרמטרים שמשפיעים על מחיר הצביעה?

ישנם מספר גורמים המשפעים על עלות הצביעה וביניהם השטח שיש לצבוע, הסוג של חומרי הגלם (צבע סיד, צבע אקרילי או צבע פלסטי), איכות החומרים וכמותם.

אם הקירות שלי צבועים בסיד אני יכול לצבוע עליהם בצבע אקרילי?

ניתן להשתמש בצבע אקרילי על מנת לצבוע קירות מסוידים, אך יש להשתמש בצבע מקשר או צבע בסיס על מנת למנוע התקלפות והתפוררות של הקיר. צבע מקשר יביא לכך שהצבע האקרילי יידבק לקיר בצורה מיטבית.

כמה עולה לסייד דירת 3 חדרים בממוצע בשקלים?

המחיר עבור צביעת דירת 3 חדרים הכוללת 2 שכבות של צבע אקרילי, כולל תיקוני טיח וחומרים וללא תקרות נע בין 2000 ל-4500 שקל.