אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

פרקטים


 מתקין פרקטים מומלץ

חייגו עכשיו

073-2629108 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

רוצים לקבל הצעות למכירה או התקנת פרקטים ? מלאו פרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע נותן השירות בתחום הפרקטים המומלץ ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור שלכם יצור אתכם קשר! לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לוודא שמספר הטלפון שהזנתם תקין ובשלב זה יש ללחוץ 1. מיד לאחר מכן נותני השירות המומלצים יחזרו אליכם!. * השימוש במערכת הוא בחינם.

 

 

כאשר חושבים על שדרוג הרצפה בבית במינימום תקציב ובמראה ייחודי ומושקע, ללא ספק הבחירה האטרקטיבית ביותר היא – התקנת פרקטים אפנתיים מרשימים. אופציה זו נעשתה פופולרית בשנים האחרונות ונראה כי מעצבי פנים ואדריכלים רבים ממליצים זאת כאופציה ללקוחותיהם המבקשים לרצף את הבית בעיצוב מודרני לצד מינימום תקציב. כיום, אור הביקוש הרב של פרקטים בשוק, יש לא מעט חנויות  ייחודיות בהן תוכלו למצוא פרקטים במגוון רב של עיצובים, צבעים וטקסטורות, כך שבטוח תמצאו משהו שאתם אוהבים. לרוב את הפרקטים אנשים מעדיפים לבחור בצורה התואמת לאופי החלל או בכלל לרצף רק חלק קטן מהבית כמו – רק את החדרים הפנימיים או את חדר האמבטיה והשירותים, כפי רצונם.

התאמת הפרקטים בקפידה לכל חלל

המבחר בתחום הפרקט הוא עצום, אך כמובן שתוכלו לבחור פרקט בהתאם לאופי החדר שברצונכם לרצף. לאחר שבחרת פרקטים התואמים לעיצוב כל חלל, תוכלו להדביק אותם על ידי בעלי מקצוע המתמחים בהתקנת הפרקט. היתרון הבולט בפרקטים, שניתן להדביק אותם ללא שום בעיה על רצפה ישנה, כך שהעבודה היא מהירה ביותר ואין צורך לקדוח ברצפה, להסיר את המרצפות הישנות ולאחר מכם להתקין את הפרקטים. למעשה, בעלי מקצוע המומחים בתחום מדביקים את הפרקטים באמצעות דבק מיוחד המתאים לפרקטים על גבי הרצפה הישנה, בקלות רבה וללא כל מאמץ. התוצאה המתקבלת היא ללא ספק מרשימה ביותר, כך שתוכלו ליהנות מרצפה מרשימה במינימום עלויות.

לחצו וחייגו למתקין פרקטים מומלץ 0732629108
שאלות ותשובות בנושא פרקטים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם אני יכול להתקין פרקט בעצמי?

סוג הפרקט היחיד שניתן להתקין לבד הוא פרקט למינציה אשר מתקינים בשיטת הנחה צפה. יש לציין כי על מנת להתקין פרקט לבד נדרש ידע בנושא, ציוד מתאים וניסיון. על כן מומלץ להשתמש במתקין פרקט מקצועי בעל יכולות גבוהות וניסיון עשיר על מנת להימנע מתקלות.
על מנת להתקין פרקט מסוג אחר כגון פרקט עץ טבעי או פרקט רב שכבתי, דרוש בעל מקצוע ולא ניתן לבצע זאת לבד. כדי למצוא מתקין פרקטים מקצועי ובעל ניסיון, מומלץ להשתמש במערכת 2144 אשר מאתרת עבורך את בעל המקצועי המיומן, האיכותי והזמין ביותר בהתבסס על דירוגים שהתקבלו מלקוחות קודמים.

מה ההבדל בין פרקט עץ ללמינציה? ומה עדיף?

פרקט עץ הוא פרקט שמורכב מקורות של עץ אמיתי לא מעובד ואילו פרקט למניציה הוא פרקט מלאכותי דמוי עץ שמיוצר באופן תעשייתי על מנת לחסוך בעלויות. ישנם יתרונות לכל אחד מסוגי הפרקט ומומלץ לבצע את הבחירה ביניהם לפי העדפה אישית לאור שיקולים שונים וביניהם: המחיר שרוצים לשלם, טווח הזמן המתוכנן, האותנטיות, המגוון וכו'.

עבור הרגשה של עץ אמיתי כדאי לבחור בפרקט עץ ואילו עבור אלו שמעדיפים לחסוך בכסף מומלץ לבחור בלמינציה.

מה משפיע על עלויות ההתקנה?

לכל פרקט שיטת התקנה שונה ולכן אם בחרתם בפרקט עץ עלות ההתקנה שלו תהיה יקרה בהרבה מפרקט למינציה. נוסף לכך ישנן עלויות ההתקנה, עלויות אביזרי ההתקנה ופינוי הפסולת אשר יקבעו ללא קשר לסוג הפרקט אותו בחרתם להתקין.

מה עלי לעשות כדי להכין את החדר להתקנת פרקט?

לפני התקנת פרקט יש לוודא שרצפת החדר נקייה וישרה. נוסף לכך רצוי להשאיר את הפרקטיים לנוח בחדר במשך יומיים. פעולה זאת, תאפשר לפרקטיים להתאים את עצמם ללחות ולטמפרטורה בחדר, שעלולים להשפיע על נפח הפרקט.

כלי נגישות