אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

פרגולות עץ


פרגולות עץ

מתקין פרגולות עץ מומלץ

חייגו עכשיו

073-2331471

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים פרגולה מעץ? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

יש לא מעט פתרונות הצללה בשוק, אך הפתרון הבולט מבין כולם הוא- בניית פרגולות. פרגולה אומנם מספקת לדיירי הבית הצללה כאשר הם יושבים בגינה או במרפסת שמש, אך לא רק. פרגולה מוסיפה רבות לנוף במרפסות או בגינות ומקנה לבתים בה היא מותקנת מראה כפרי מיוחד ששום פתרון הצללה אחר לא משתווה לה.

לאור הביקוש הרב של פרגולות בשוק, כיום קבלנים ושיפוצניקים מציעים מגוון רב של עיצובים מרשימים המתאימים בקפידה גם לבתים בעלי עיצוב חדשני וקלאסי. יש שני סוגי פרגולות המוצעות בשוק: פרגולות מעץ מלא ופרגולות מחומר אלומיניום. בואו נראה את היתרונות בכל אחד מהן.

פרגולות עץ – פרגולות אלו הן הפופולריות יותר בשוק והן מגיעות במגוון רב של עיצובים כמו – פרגולות ספרדיות, פרגולות תלויות, על עמודים, מרובעות, עגולות ועוד מבחר רב של דקורציות מרהיבות. את פרגולות אלו בונים על ידי אמני עץ אשר מומחים בבניית פרגולות והן עמידות לפגעי מזג האוויר, אך מומלץ כל תקופה מסוימת למרוח עליהן שמן עץ או סילר כדי לשמור על הברק של העץ.

חייגו למתקין פרגולות עץ מומלץ 0732331471
שאלות ותשובות בנושא פרגולות עץ
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה היתרונות של פרגולה מאלומיניום?

יתרונן העיקרי של פרגולות מאלומיניום הוא עמידותן לאורך שנים בפני מזג אוויר, לחות ורטיבות, בניגוד לפרגולות העשויות מעץ. לפרגולה מאלומיניום מראה עדין ויוקרתי שנשמר לאורך זמן – היא אינה דוהה, אינה מחלידה ואינה מושפעת מהאקלים. כמו כן, פרגולות מאלומיניום אינן מצריכות תחזוקה שוטפת. בנוסף, קיימות פרגולות אלומיניום המכילות מנגנון חשמלי המאפשר שליטה בכמות ההצללה.

מהי פרגולה תלויה? מה היתרונות והחסרונות שלה?

פרגולה תלויה היא פרגולה המחוברת אל הבית ע"י כבל או מוט ברזל ואינה נתמכת ע"י עמודים. יתרונותיה של פרגולה מסוג זה הן שהיא אינה תופסת מקום בחצר, אינה פוגעת בריצוף ויש לה מראה מרשים למדי. מנגד, היא מחייבת תכנון מקדים קפדני במיוחד על מנת למנוע את קריסתה וכן יש לקבל היתר ממהנדס מורשה טרם בנייתה. כמו כן, עלותה של פרגולה זו גבוהה לעומת אחרות.

למה צריך פרגולה?

פרגולה מספקת הגנה מפני הגשם במהלך החורף, מאפשרת הצללה במהלך הקיץ וכן משווה מראה עיצוב ייחודי ויוקרתי לבית ויוצרת אווירה נעימה בגינה.

כלי נגישות