אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פינוי פסולת במכולות


בעלי מקצוע מומלצים

 השכרת מכולות לפינוי פסולת

חייגו עכשיו

073-2629120

או מלאו פרטים לקבלת הצעה

Form image

ניתן לקבל שירותי מכולות לפינוי פסולת לשימושים רבים כמו לפינוי פסולת בניין או פינוי פסולת לשיפוץ וכו'. באמצעות אתר דירוג הציבור 2144 תוכלו לקבל מספר הצעות משירותי פינוי פסולת במכולות מומלצים באזור שלכם תוך רגע ובחינם! כל מה שנשאר לעשות הוא למלא פרטים בחלק העליון באתר את שמכם, שם היישוב ומספר הטלפון, לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות, מיד לאחר מכן המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם בשלב זה יש להקיש 1 ומיד נותני השירות המומלצים באזורכם יצרו אתכם קשר! 

ישנם כמה סוגים של פינוי פסולת במכולות או פינוי אשפה במכולה או מכולות לפינוי פסולת בהם משתמשים בעיקר קבלנים תעשייתיים, מפעלים ועיריות מקומיות. המטרות העיקריות של פינוי פסולת יכולות להיות פינוי פסולת רגילה של בניינים ומשרדים ופינוי אשפה תעשייתית שיכולה להיות גם פינוי אשפה כימית או אשפה של הריסות מבנים בעת שיפוצים ובניית בתים חדשים. ההבדל בניהם הוא – המקום אליו מפנים את האשפה שלאחר מכן היא עוברת ברוב המקרים סינון כדי למחזר מה שניתן לטובת ייצור מוצרים חדשים כמו – מחזור ברזל, פלסטיק וכך הלאה.

חשיבות שמירה על איכות הסביבה בפינוי פסולת

בשל המודעות הרבה של הציבור ושל הרשויות המקומיות של שמירה על איכות הסביבה, ניתן לראות פחים בגוונים שונים המיועדים למחזור בקבוקים, ניירות, אריזות ובכל פינוי הריסות מבנים לפחים ייעודיים. המטרה של מחזור זה, לאפשר לנו לחיות בסביבה ירוקה ולמחזר כמה שיותר למניעת הצטברות פסולת שיכולה לפגוע באיכות הסביבה. לכן, על התושבים, יזמים ובעלי מפעלים לדאוג למיין את הפסולת בצורה נכונה כדי לאפשר לחברות המציעות פינוי פסולת במכולות לשנע את הפסולת למקום הראוי למחזור, כך העבודה תתבצע בצורה נוחה יותר.

חברות המציעות פינוי פסולת במכולות, מחזיקות ברשותן משאיות ענק משוכללות במיטב הטכנולוגיה המתקדמת ועובדים מיומנים לצורך פינוי האשפה בצורה מקצועית על ידי כלים אלו ולאחר מכן הם משנעים את הפסולת לאתרי פסולים המוקצים על ידי המדינה לצורך מחזור או שריפה.

שאלות ותשובות בנושא פינוי פסולת במכולות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהם השיקולים בבחירת מכולה לפינוי פסולת?

קיימים מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון: סוג הפסולה שיש לפנות, כמות הפסולת, אופן העמסת הפסולת במכולה – בשרוול, בטרקטור, באמצעות בובקט, באופן ידני – ומיקומה של המכולה.  
לפני בחירת מכולה, יש להתייעץ עם גורמים מקצועיים וחברות המוסמכות לפינוי פסולת על מנת להתאים את סוג המכולה לעבודת הפינוי הנדרשת.

האם יש מקומות שאסור לפנות אליהם פסולת?

השלכת פסולת בניין בשטחים שאינם מיועדים לכך מזיקה לסביבה, מסכנת את בריאות הציבור ומהווה עבירה על החוק.

על כן, יש לפנות לחברות פינוי פסולת מוסמכות אשר מחזיקות באישורים ובהיתרים הדרושים ומפנות את הפסולת לאתרים המוקצים למטרה זו ועומדים בתקנים של המשרד להגנת הסביבה.

מאמרים ומדריכים בנושא פינוי פסולת במכולות

פינוי פסולת במכולות ערים

לרשימת הערים המלאה