אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פזיותרפיה


מחפשים פזיותרפיה? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים פזיותרפיה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

המודעות לפיזיותרפיה הולכת וגוברת עם השנים ונראה כי אנשים רבים מבינים את סגולות הטיפול ותרומתו לגוף בעת פציעות וכאבים שונים בגוף. אנשים הסובלים מכאבים שונים פוקדים אצל קליניקות של פיזיותרפיסטים המציעים את שירות זה לקהל הרחב. חשוב לציין כי לאחר פציעות או תאונות שונות הגוף חווה טלטלה של ממש ויש צורך לשקמו בצורה מקצועית ואין טיפולים יותר מתאימים מאשר טיפולי פיזיותרפיה.

מעבר לפציעות ותאונות שונות, טיפולים אלו יעילים במקרים של כאבים כרוניים במקומות שונים בגוף כמו – כאבי גב, פריצות דיסק, כאבי צוואר, כאבי שרירים, כאבי מפרקים ועוד סוגים שונים של כאבים שיכולים לשבש לאנשים את שגרת יומם ולגרום להם לקושי רב.

מהם טיפולי פיזיותרפיה?

את טיפולים אלו מעניקים פיזיותרפיסטים בקופות חולים, בבתי חולים, במרכזי שיקום או בקליניקות פרטיות משלהם. טיפולים אלו מכילים תכנית מסודרת הכוללת עיסויים שונים באזורי הכאב, תרגילים שונים תנועתיים הנעשים יחד עם המטפל ולאחר מכן תרגילים בבית.למעשה, פיזיותרפיסט מכין עבור המטופל תכנית ייחודית משלו לאחר אבחון מקיף של הבעיה או הכאב. תכנית זאת תואמת בקפידה לפרמטרים מסוימים של המטופל כמו - בהתאם למגבלותיו, לגילו, לרמת הכאב ועל פי אופי הפציעה שהוא עבר. לאחר סיום הטיפול במרפאה, המטפל עוקב אחר התקדמות הטיפול וכאשר יש שיפור משמעותי, הוא מכין סדרת תרגילים למטופל על מנת שיבצע אותם בביתו.

שאלות ותשובות בנושא פזיותרפיה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהו משך כל טיפול וכמה טיפולים נדרשים?

תלוי מהי הפציעה – מפגש פזיותרפיה בקליניקה יכול להמשך בין חצי שעה ועד שעה וחצי. כל טיפול הוא אינדיבידואלי וכל מטופל חווה את התהליך בצורה שונה. סה"כ מספר הטיפולים הנדרש משתנה כתוצאה מגורמים שונים כגון סוג הפציעה ותדירות מפגשי הטיפול. 

מתי כדאי לפנות לטיפול פיזיותרפי ולמי הוא מתאים?

ישנם כמה מקרים בהם רצוי לגשת לפיזיותרפיסט לצורך טיפול מקצועי:

במקרים של טראומה כגון: פציעות בשריר, נקע, קרע ברצועה וכדומה. יש לקבל טיפול ראשוני בכדי להקל על הכאבים הנוצרים בדרך כלל מתהליך דלקתי. בנוסף, במקרים בהם הכאב נמשך מעל לכמה חודשים. טיפולים פיזיותרפיים מיועדים לכל אחד, בכל גיל, אשר סובל מבעיות במערכת התנועה.

מאמרים ומדריכים בנושא פזיותרפיה