אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

פדיקור רפואי


פדיקור רפואי הוא טיפול נהדר לכפות הרגליים שלנו, הרי הרגליים הן אלה שסוחבות את העומס של גופנו ובחלוף השנים אצל אנשי רבים מתפתח עור יבש וסדוק אותו יש צורך להסיר על ידי ציוד מיוחד שמחזיקות קוסמטיקאיות פרא רפואיות. מעבר לכך, קוסמטיקאיות אלו מעניקות טיפולים שונים לכפות הרגליים כמו – עיסויים שונים על ידי שמנים, טיפול בדורבן העקב, טיפול בפטרת הציפורניים, טיפול בציפורן חודרנית ובעוד סוגים שונים של בעיות בכפות הרגליים שלנו.

לאור הביקוש הרב של טיפולים אלו בשוק, ניתן למצוא בכל עיר קוסמטיקאיות רבות אשר מעניקות פדיקור רפואי, כך שיש לכם אפשרות לבחור את הטובות ביותר. כאשר בוחרים קוסמטיקאית פרא רפואית, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים חשובים שיבטיחו לכם בחירה נכונה:

ניסיון – חשוב לבחור את ניסיון ומיומנות הקוסמטיקאית, שהרי ככל שיהיה לה יותר ניסיון בתחום זה, כך הטיפולים יהיו מקצועיים יותר.

אסתטיקה והיגיינה של המכון – בתחום זה אין מקום לפשרות מבחינת ניקיון ואסתטיקה. לכן, יש לוודא כי מדובר במכון אשר מקפיד היטב על כל כללי ההיגיינה, אם זה חיטוי מכשירים והחלפה של אביזרים בן מטופל אחד לשני על מנת שלא תדבקו בזיהומים ובמחלות שונות, שהרי מדובר במקומות רגישים.

שימוש בחומרים איכותיים –  טרם בחירת קוסמטיקאית פרא רפואית, חשוב לוודא כי היא משתמשת בחומרים איכותיים ומומלץ לבדוק כי הם טבעיים שאינם מכילים חומרים כימים שונים. כמו כן, על החומרים להיות בעלי תו תקן של משרד הבריאות.

שאלות ותשובות בנושא פדיקור רפואי
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם פדיקור ללא סכין אלא חומרים כימיים מזיק?

פדיקור רפואי עם סכינים – סקלפלים – אינו בטיחותי למטופל ואינו בריא לעור הרגל. מנגד, האלטרנטיבה המוצעת כיום, מריחת נוזל כימי שממיס את העור, נחשבת לאופציה בלתי מזיקה.

פדיקור רפואי ערים

לרשימת הערים המלאה