אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

עיצוב פנים


מעצבי פנים מומלצים 

חייגו עכשיו

073-2416411

או מלאו פרטים

Form image

מחפשים מעצב פנים מומלץ? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא עיצוב פנים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

עיצוב פנים נעשה על ידי מעצבי פנים המביאים איתם ניסיון וידע רב בתכנון ועיצוב בתים בצורה פרקטיים וחדשנית לדיירי הבית. בשנים האחרונות נראה כי תחום עיצוב פנים הולך ומתפתח בשל המודעות הרבה לבית מעוצב בצורה פרקטית ואת תרומת העיצוב להרגשה הכללית של דייר הבית. הרי, אנו מבלים לא מעט שעות בבית וככל שהוא יהיה פרקטי ומעוצב בצורה חדשנית, כך הוא יהיה מזמין יותר.

לא סתם נאמר כי – "שינוי מרענן לעיניים נותן שינוי מרענן לחיים עצמם". עיצוב בתים פרטיים על ידי צבעים מרעננים ושילוב של אלמנטים חדשניים לא רק שמשפיע על ההרגשה של דייר הבית, אלה גם מרענן את החיים שלהם ונותן להם הרגשה כיפית לארח חברים ובני משפחה, ובכלל בית שכיף להיות בו.

שלבי העבודה מול מעצבי פנים

לצורך עיצוב פנים ושינוי מרענן לחלל הבית ע"י עיצוב בתים פרטיים, עליכם להיעזר במעצבי פנים מובילים אשר מכירים היטב את כל הטרנדים האחרונים בעולם העיצוב. העבודה עם מעצבי פנים נעשית בשלבים הבאים: ראשית, מעצב פנים בוחן את חלל הבית ובודק את האופציות הקיימות ומה ניתן לשפר, לשבור או לשפץ מחדש. לאחר מכן, מעצב פנים יושב עם בני הזוג ושומע את דרישתם ואת קו העיצוב הרצוי, לאחר מכן, הוא מתרגם את דרישתם לידי עיצוב מרשים בפועל בדיוק על בי בקשתם על ידי סיוע באלמנטים שונים שיעשירו את החלל.

לחצו וחייגו למעצבי פנים מומלצים 0732416411
שאלות ותשובות בנושא עיצוב פנים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהו סגנון עיצוב פרובנס?

עיצוב זה קרוי על שם אזור הררי שנמצא בצרפת שהאקלים בו מזכיר את האקלים הישראלי והוא נפוץ בבתים באזור זה. עיצוב בסגנון פרובנס נחשב לעיצוב פשוט הכולל חומרים טבעיים כמו עץ, אבן טבעית וברזל. סגנון העיצוב כולל שימוש בצבעים חמים, אור צהבהב, פרקטי עץ, גוונים לבנים ושמנת ומאפיינים כפריים נוספים.

למה כדאי להשתמש במעצב פנים?

אמנם עיצוב פנים מתבצע בהתאם לטעמו האישי של הלקוח, צרכיו ורצונותיו, אך מעצב פנים הוא אדם המתמחה בנושא המסוגל לממש את החזון האישי של הלקוח בהתאם לבקשותיו ולתקציב המוקצה לכך. בהסתמך על ניסיונו והכשרתו, מעצב אישי יכול לעזור לסייע בבחירות העיצוביות, לבחור את חומרי הגלם המתאימים, לשלב בין המראה לפרקטיקה ולהשקיע בתבונה באופן שלא יחרוג מהתקציב.          

כלי נגישות