אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

עיצוב ותכנון גינות


עיצוב ותכנון גינות

מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים עיצוב ותכנון גינות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

עיצוב גינות – גינה בבית היא חלום של כל אחד, אך חשוב לציין כי הקמת גינה דורשת תכנון מוקפד על לפרטי פרטים וסיוע במיטב אנשי המקצוע בתחום כמו – גננים, בעלי משתלות, מעצבי פנים, אדריכלי נוף ועוד בעלי מקצוע אחרים המציעים עיצוב ותכנון גינות בצורה מקצועית ועל פי דרישה.

גינות בבית פרטי משמשות כפינה קטנה בטבע בה אפשר לשבת ולהרגיע מתלאות היום ולנשום אוויר צלול לצד צמחייה ירוקה מרגיעה, או לארח חברים או בני משפחה לארוחה חגיגית בגינה או סתם לקפה. לכן, אנשים רבים משקיעים רבות בטיפוח גינה יפיפייה שתעניק להם רוגע ושלווה.

אחזקה וטיפול בגינות

לצד כל היופי בעת עיצוב גינות ותכנון גינות, חשוב לזכור כי יש צורך לטפח את הגינות הללו, אם זה מבחינת השקיה יום יומית או שבועית של הצמחים, גיזום מקצועי, הוספת צמחייה, הוספת אלמנטים שונים שייפו את הגינה, ניקוי הגינה בצורה יסודית ועוד. לכן, חשוב לקחת זאת בחשבון טרם תכנון הגינה.

כיום, לאור הטכנולוגיה המתקדמת ניתן למצוא מגוון פתרונות שיקלו עליכם את אחזקת הגינה כמו – מערכת השקיה ממוחשבת אשר משקה את הצמחייה בצורה חכמה על ידי תכנות מערכת ההשקיה ועוד. כמובן שניתן להיעזר בגננים או בחברות המציעות אחזקת גינות על ידי גננים מנוסים. גננים אלו מגיעים כל תקופה מסוימת ומתחזקים את הגינה על ידי גיזום נכון ושימוש בציוד מתקדם לצורך תחזוקת הגינה.

שאלות ותשובות בנושא עיצוב ותכנון גינות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כיצד לבחור סוג דשא עבור הגינה?

 בחירה זו מתבצעת בהתאם לתנאי הגינה הטבעיים וצרכי הלקוח – סוג הקרקע, כמות החשיפה לשמש, רמת התחזוקה, סוג ההשקיה וגורמים נוספים. על מנת לבחור את הזן המתאים ביותר, מומלץ לפנות למעצב גינות המתמחה בנושא ויודע לבחור את סוג הדשא המומלץ ביותר עבור הגינה.         

האם אפשר לעצב גינה שלא דורשת תחזוקה שוטפת?

בהחלט כן. כאשר פונים למעצב גינה יש שלב שבו הלקוח והמעצב מחליטים ביחד כיצד תיראה הגינה, אילו צמחים היא תכלול, מה יהיה סוג התאורה וכמובן כמות ההשקעה הנדרשת על מנת לתחזק אותה. מעצבי גינה הם מומחים בעבודתם, ועל כן הם מסוגלים לעצב גינות שאינן דורשות תחזוקה גבוהה באמצעות בחירת צמחים עמידים המתאימים לאקלים הישראלים ושאינם בעלי קצב צמיחה מהיר, שתילה לא צפופה, מערכת השקיה נוחה ועוד.      

איזו תאורה מומלצת לגינה?

כיום, קיימים סוגים שונים של תאורות הניתן להשתמש בהם בגינה – תאורת הצפה (תאורה חזקה וברורה), ספוטים שקועים, תאורה לאורך שבילים, פנסים סיניים וכו'. הבחירה בין האפשרות מתבצעת לפי טעמו האישי של בעל הגינה. מומלץ מאוד להסתייע במעצב גינות אשר בהתבסס על ניסיונו והעשרתו יכול לעזור להגיע לבחירה הפונקציונאלית ביותר והמתאימה ביותר לגינה בהתאם לסוג ולמראה שלה.

מאמרים ומדריכים בנושא עיצוב ותכנון גינות

עיצוב ותכנון גינות ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות