אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עיסוי תאילנדי


עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי

חייגו עכשיו

073-2416461

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

מחפשים עיסוי תאילנדי? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא עיסוי תאילנדי באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

כל מי שאי פעם ביקר בתאילנד לא יכול שלא לקבל עיסוי תאילנדי הניתן על ידי מעסים מקומיים כמעט בכל פינה ובכל מרכז תיירותי. התאילנדים ידועים בשיטות עיסויים מצליחות אשר גוררות אליהם תיירים רבים מכל רחבי העולם כדי ליהנות מסוגי העיסויים השונים שהם מציעים ובעיקר ה- "פוט מסאז'" המפורסם. את שיטות עיסויים אלו ניתן לקבל כיום במכוני ספא שונים הפרוסים בכל רחבי הארץ או על ידי מעסים פרטיים אשר למדו היטב את רזי העיסוי התאילנדי והם מציעים קליניקה מטופחת ומרגיע לצורך ביצוע העיסויים.

העיסוי התאילנדי מבוסס על תורת היוגה ההודית והוא מכיל בתוכו מתיחות מסוימות של שרירים וגידים בגוף, הוא כולל סיבובים מיוחדים של הגוף, פיתולים ונשימות מיוחדות. בשונה משיטות עיסוי אחרות, על המטופל להפעיל כוח בעת העיסוי, אך כוח זה גורם שמתיחת יסודית של השרירים ולאחר העיסוי מטופלים מרגישים ממש כמו חדשים. העיסוי התאילנדי הינו נעשה לרוב בלבוש מלא ועל גבי מזרון דק יחסית מכיוון שהוא אינטנסיבי יותר, הוא נעשה לרוב ללא שמנים ארומטיים מכוון שהמעסה נעזר במשקל גופו בעת העיסוי.

הפופולריות בעיסוי תאילנדי נעוצה בעובדה כי הטיפול נעשה באופן שונה ביחס מעיסויים רכים ונעימים, מה שגורם למטופל לחוש כי הוא ביצע מאמץ רב בעת הטיפול, אך כמובן מאמץ חיובי שגורם לכל גופו להשתחרר ולהותיר אות משוחרר לחלוטין וללא כאבים.

שאלות ותשובות בנושא עיסוי תאילנדי
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כיצד מתבצע עיסוי תאילנדי?

עיסוי תאילנדי מתבצע בלבוש מלא של המטופל וללא שמן. העיסוי מושתת על לחיצות ומתיחות של אזורים מסוימים בגוף, לרוב מדובר בלחיצות איטיות באזורי הרקמות, הגידים והשרירים. העיסוי מתבצע על הרצפה או על מזרן דק מאוד ועלותו נעה בין 200 ל-400 שקלים לשעת טיפול.

מה מיוחד בעיסוי תאילנדי?

עיסוי תאילנדי מציע שיטת עיסוי מסורתית המכילה שיטות פעולות ייחודיות שמקורן בתאילנד, עיסוי זה משמש להשגת איזון אנרגטי בגוף ומתבצע באמצעות לחיצות, מתיחות, מניפולציות, עצירת דם ועוד. לאחר הטיפול מרגיש המטופל הקלה והרפייה בשרירים התפוסים, אותם שרירים הופכים לארוכים יותר והדבר מקטין את סיכוייהם להיתפס לאחר מכן.

עיסוי תאילנדי ערים

לרשימת הערים המלאה