אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עיסוי שוודי


עיסוי שוודי הוא אחד העיסויים הפופולריים ביותר בתחום העיסויים ונראה כי במכוני ספא שונים זהו מסאז שוודי המבוקש ביותר בשל היתרונות הרבים שלו. באופן כללי כל סוג עיסוי הוא משחרר את הגוף והנפש ומסייע לגוף להשתחרר מלחצים נפשיים אותם הגוף אוגר במהלך היום יום.

החיים המודרניים הם חיים תובעניים ומהירים  ומכילים שגרת יום יום עמוסה, הן מבחינת קריירה, כלכלת המשפחה, משכנתא, ילדים, מתלות שונות ועוד. אם כך, יוצא מצב שהגוף אוגר את הלחצים הללו, כך שעיסוי שוודי יכול לסייע לנו להרגיע את הגוף ואת הנפש ולזכות בפינוק קטן שמכיל בתוכו הרבה.

ישנם כמה שיטות לעיסוי שבדי, הראשונה היא שיטת עיסוי מסורתית המוכרת לנו מזה כשנים רבות עוד מהעבר הרחוק אשר שימש ביפן ובסין במרחצאות ובתי מלוכה ואת אותה שיטה לומדים מעסים בבתי ספר ומכללות רבות המלמדים את רזי העיסוי.

מנגד, ישנה שיטה נוספת שהיא  עיסוי שוודי משולב אשר כולל בתוכו טכניקות נוספות לריפוי ושחרור כאבים שונים בגוף על ידי לחיצות במקומות מסוימים בגוף אשר משחררים כאבים שונים כמו – כאבי גב, כאבי שרירים, כאבי צוואר ועוד. שיטה זאת נעשית על גבי רקמות שטחיות בגוף והיא מסייעת רבות לשיפור זרימת הדם בגוף וגם לשיפור הלימפה והנוזל הבין תאי. בין היתר עיסוי שוודי יעיל גם לצורך שיפור מחזור הדם ולהפגת מתחים, כך שלא פלא שהוא פופולרי מבין מגוון העיסויים המוצעים בשוק.

שאלות ותשובות בנושא עיסוי שוודי
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מתי מומלץ ומתי לא מומלץ לעבור עיסוי שוודי?

מומלץ לבצע עיסוי שוודי כאשר אנו מרגישים שהגוף תפוס ורוצים להשתחרר. ניתן לעבור עיסוי שוודי בכל שעות היום אך מומלץ לא לאכול לפני העיסוי ולא לעסוק בפעילות ספורטיבית לאחר העיסוי בכדי לתת לגוף להרגע.

לא מומלץ לעבור עיסוי שוודי במקרים הבאים: כאשר יש זיהום בעור – כיוון שזיהום זה יכול להתפזר למקומות אחרים בגוף עקב הזרמת הדם, כאשר יש מחלות דם, חום גבוה, פצעים פתוחים ודימומים.

מהם היתרונות בעיסוי שוודי?

ישנם יתרונות רבים בעיסוי שוודי גם במישור הפיזי וגם במישור הנפשי, כגון: הרגעת שרירים מתוחים, הקלה מהתכווצות שרירים, האצת זרימת הדם, הפגת מתחים נפשיים, שינה יותר טובה, הקלה במצבים של סטרס ודיכאון והרגשה כללית טובה יותר של מצב הרוח.

מאמרים ומדריכים בנושא עיסוי שוודי

עיסוי שוודי ערים

לרשימת הערים המלאה