אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עוזרות בית


עוזרות בית מומלצות בכל הארץ

חייגו עכשיו

073-2416493

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים עוזר או עוזרת בית? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

בית ומשרד נקי ומסודר משפיע רבות על ההרגשה הכללית של דייר הבית, אך שגרת היום יום הלחוצה וריבוי המתלות בבית לא תמיד מאפשרות לנו לנקות את הבית בצורה יסודית, לכן בעלי בתים רבים נעזרים בעוזרות בית לצורך ניקוי הבית בצורה יסודית.

כיום, למצוא עוזרות בית יעילות וחרוצות, היא משימה מורכבת, הרי יש צורך בעוזרת שתכיר היטב את "השיגעונות" שלכם ובמה יש צורך להתמקד יותר בעת ניקוי הבית, לכן אנשים רבים מתקשים למצוא מנקה לבית גם אמינה וגם יסודית. חשוב לציין כי ברוב המקרים אנשים משאירים לעוזרת בית מפתח של דירתם וכסף על השולחן, על מנת שיחזרו לבית נקי ומסודר לאחר יום עבודה, כך שיש צורך לבחור בעוזרת אמינה ביותר. 

האופציה הטובה ביותר למצוא עוזרת בית טובה היא – לפנות לחברות ניקיון המציעות עובדי ניקיון באזור מגוריכם והן מציעות גם פיקוח על עבודתן, כך שבמידה ואינכם מרוצים מרמת הניקיון של מנקה לבית – תוכלו לבקש להחליף עובדת מהחברה, או לפנות לחברה בכל שאלה או בקשה הקשורה להזמנת העובדת.

אופציה נוספת היא – להיעזר באתר שלנו בעזרת דירוג חברתי של לקוחות קודמים. 

לחצו וחייגו לקבלת שירותי עוזרות בית בכל הארץ 0732416493
שאלות ותשובות בנושא עוזרות בית
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כיצד לבחור עוזרת?

כאשר ניגשים לבחור עוזרת יש מספר גורמים שחשוב להתחשב בהם. ראשית, להחליט אם להזמין עוזרת דרך חברת ניקיון או באופן עצמאי. אם החלטתם להזמין באופן עצמאי, מומלץ לבחור עוזרת בעלת המלצות, בין אם ממכרים או קרובים ובין אם ממערכות דירוג ציבורי, כגון מערכת 2144 אשר מרכזת רשימה של עוזרות בית מקצועיות ואמינות ומתבססת על טכניקת דירוג חברתי ע"י לקוחות קודמים ששכרו את השירות ובכך מבטיחה שביעות רצון מרבית. כמו כן, יש לבצע סינון ע"פ העדפות וצרכים כמו: ימי העבודה, תקציב, דרישות מיוחדות, מיקום ועוד. לבסוף, לאחר הבחירה, רצוי לערוך פגישה אישית עם העוזרת על מנת לוודא התאמה ולבצע תיאום ציפיות.  

מי צריך לשלם את הביטוח הלאומי של העוזרת?

ע"פ החוק, זוהי חובתו של מי שמעסיק עוזרת בית לשלם דמי בטוח לאומי והוצאות שוטפות נוספות כגון חופשה שנתית, ימי מחלה, נסיעות, פנסיה, דמי הבראה וכו'. כאשר מעסיקים עוזרת בית באופן עצמאי – זוהי חובת הלקוח לממן את התשלומים המפורטים. אולם, כאשר מעסיקים עוזרת דרך חברת ניקיון – זו חובתה של החברה.

מה היתרונות של העסקת עוזרות בית דרך חברות ניקיון?

ישנם מספר יתרונות להעסקת עוזרות בית דרך חברה, וביניהם העדר הצורך לדאוג לזכויות הבסיסיות של העובדות ולתנאיהן הסוציאליים, שכן נושא זה מטופל ע"י חברת הניקיון. כמו כן, אם מסיבה כלשהי העובדת אינה יכולה להגיע, חברת ניקיון דואגת לשלוח עוזרת בית חלופית. יתרון נוסף הוא שישנן חברות המתאימות מראש מנקה לפי צרכיו של המעסיק ובכך מאפשרות העסקה של העוזרת האולטימטיבית לכל לקוח.