אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עו"ד תעבורה


עו"ד תעבורתי מומלץ באזורך

חייגו עכשיו

073-2331437

או מלאו פרטים

 

Form image

מחפשים עו"ד תעבורה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

אם חלילה הייתם מעורבים בתאונה בה אתם הייתם הנהגים וקיבלתם כתב אישום תעבורתי, זה הזמן לקחת לכם עו"ד תעבורה המתמחה במקרים אלו. בדרך כלל בתאונה בה יש נפגעים בנפש, המשטרה מתערבת ונפתח תיק משטרה לנהג בו הם חושדים שהיה אשם בתאונה. בהמשך חוקר המשטרה מחליט באם להגיש כתב אישום או לסגור את התיק מחוסר עניין לציבור או כאשר לא נמצא אשם מוחלט בתאונה. במידה והוגש נגדכם כתב אישום, אתם אמורים להופיע בפני שופט ולהתמודד מול התובע בתיק ולנסות להוכיח שפעלתם נכון על פי התנאים בשטח. פסק הדין עלול להיות במקרה הטוב קבלת קנס כספי, או שלילת רישיון על תנאי, ובקרים חמורים יותר יכול להיות גם מאסר על תנאי או בפועל.

ההתמודדות והעמידה בבית משפט היא מלחיצה ומאד לא פשוטה. אתם עלולים לחוש חוסר ביטחון רק מלעמוד במצב כזה, כאשר אתם חסרי ניסיון במקרים אלו. עורך דין תעבורה אשר מנוסה ובעל ניסיון רב בתחום, יוכל לסייע לכם במקרים אלו. לעיתים יוכל לגרום לביטול הדיון וזיכוי מאשמה, או לצמצם למינימום את העונש. הכל תלוי כמובן בחומרת המקרה. לעיתים כתב האישום הוא על נהיגה בשכרות או נהיגה תחת השפעת סמים, במקרים אלו יצטרך התובע להוכיח ולתת ראיות לכך שהייתם תחת השפעת אלכוהול או סמים, ולא תמיד אכן יש להם את ההוכחות הללו.

שאלות ותשובות בנושא עו"ד תעבורה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה מחיר היצוג של עורך דין בתחום התעבורה בבית משפט?

שכר טרחה של עורך דין תעבורה יכול לנוע בין 1,500 ש"ח ל 25,000 ש"ח. המחיר עלול להשתנות ולעלות ככל שהאירוע מורכב יותר לטיפול ודורש משאבים רבים.

מאמרים ומדריכים בנושא עו"ד תעבורה

עו"ד תעבורה ערים