אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עו"ד נזיקין


עו"ד נזיקין מומלץ באזורך

חייגו עכשיו

073-2331436

או מלאו פרטים

 

Form image

מחפשים עורך דין נזיקין? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

התמודדות מול בירוקרטיה וגופים ממשלתיים היא התמודדות לא פשוטה כלל וכלל, קל וחומר כאשר מדובר במקרי נזיקין בהם אתם נפגעתם ואתם נמצאים באופן טבעי במצב רגיש יותר ופגיע יותר. הריצות הלוך ושוב, הבירורים וחוסר הידע בתחום זה, עלולים להתיש אתכם פיזית ונפשית. ולכן, כאן רצוי שייכנס לתמונה עורך דין נזיקין. עורך דין המתמחה בתביעות נזיקין נותן שירותים של נפגעי תאונות, נפגעי עבודה, נפגעי מחלה, תביעות גוף ועוד. ישנם עו"ד נזיקין שנותנים גם שירותים של ייצוג בביטוח לאומי. עורך הדין יבדוק עבורכם בהתאם לנזק מהן הזכויות שלכם, מה מגיע לכם, אם זה מהביטוח הלאומי או אם מחברות הביטוח השונות, יבצע עבורכם בדיקה האם מגיעה לכם קצבה או פיצוי חד פעמי.

בדרך כלל, אנו מרגישים חסרי ביטחון מול גופים אלו אשר מנצלים את חוסר הידע והבקיאות של הנפגע, ופעמים רבות מחליטים כי לא מגיע לכם פיצוי בגין הנזק, או שמאשרים לכם סכומים אשר נמוכים בהרבה ממה שאכן מגיע לכם. עורכי דין נזיקין מקצועי, בעל ניסיון רב בתחום, יודע ומכיר את השיטות של הגופים השונים ולכן ידע כיצד לדרוש עבורכם את המקסימום המגיע לכם על פי חוק, יילחם עבורכם, יבקש ועדה נוספת, או חוות דעת נוספת ויבצע את המשא ומתן עם הגורמים השונים וכך יוכל לחסוך לכם עוגמת נפש ואכזבות מיותרות.

שאלות ותשובות בנושא עו"ד נזיקין
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
עו"ד נזיקין ערים