אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עו"ד מקרקעין ונדל"ן


 עו"ד מומחים למקרקעין 

חייג עכשיו

073-2629112 

או מלא פרטים

Form image

מחפשים עו"ד מקרקעין ונדל"ן? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

עורך דין נדל"ן - תחום הנדל"ן הינו תחום מורכב, מוקף בדיני מקרקעין הקשורים בכל עסקאות המקרקעין והנדל"ן כגון השכרת נכס, מכירה או רכישת נכס, קבוצות רכישה שהפכו לדבר החם הבא בעולם הנדל"ן, וכן התמודדות עם קבלנים בשלבי בניה או בשיפוצים ותמ"א. לא כולנו מתעסקים בתחום באופן יום יומי ולכן מומלץ כאשר אנו נמצאים בתהליך הקשור לנדל"ן, להעמיד לרשותנו עורך דין מקרקעין נדל"ן הבקיא בכל הדינים ובכל האפשרויות הקיימות על מנת ללוות אתכם ולתת לכם ייעוץ בכל שלבי הפרויקט. כמו כן ישנם תהליכים המחייבים מסמכים משפטיים וחתימות מול עורכי דין.

עורך דין נדל"ן מבצע יחד אתכם את כל התהליך, לא רק המשפטי אלא גם מבצעים שירותים מול הרשויות השונות, משרדי הטאבו, ועדות למיניהן. אם מדובר בנכס שעבר אליכם בירושה, גם את כל הטיפול המשפטי הקשור בצוואה עורך דין מקרקעין נדל"ן יוכל לבצע עבורכם. לכן, כאשר אתם מחפשים עורך דין בתחום המקרקעין, חשוב מאד שתבדקו אם הוא נותן לכם את כל השירותים הנדרשים בכל התהליך, וכן ידע להתמודד ולטפל בכל הפתעה או גורם לא צפוי שנכנס לתהליך, וזאת על מנת שלא תצטרכו להתרוצץ בין עורך דין אחד לשני, ושלא תמצאו את עצמכם מתמודדים מול כמה עורכי דין אשר לא מסונכרנים ביניהם. ישנם משרדי עורכי דין גדולים אשר מעסיקים כמה עורכי דין שונים לכל תהליך, כך שבכל מקרה אתם תרגישו שכל הטיפול נעשה על ידי גורם אחד מתמחה.

שאלות ותשובות בנושא עו"ד מקרקעין ונדל"ן
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם עו"ד מקרקעין גם דן במקרה פלישה והסגת גבול בקרקע? ובקשה לצוו פינוי מידיי ע"י בית משפט?

הסגת גבול לא חייבת להיות רק בתחום המקרקעין. כמו כן, במידה והסגת הגבול מתקיימת במקרקעין ניתן להיעזר בשירותיו של עורך דין מקרקעין.

מאמרים ומדריכים בנושא עו"ד מקרקעין ונדל"ן

עו"ד מקרקעין ונדל"ן ערים

לרשימת הערים המלאה