אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

עו"ד דיני מיסים


 עו"ד דיני מיסים מומלץ באזורך

חייגו עכשיו

073-2331434

או מלאו פרטים

 
Form image

מחפשים עו"ד דיני מיסים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

בעלי עסקים קטנים, בינוניים ואף בעלי עסקים גדולים, נתקלים לעיתים בצורך של ייצוג עורכי דין מיסים. נושא המיסים הוא כל כך מורכב ולעיתים כה לא ברור, ישנם חוקים על גבי חוקים בתחום המיסים ולא תמיד אנו יודעים שהם קיימים. במקרים שרשות המיסים טוענת כי ביצעתם עברת מס מסוימת, מומלץ באופן מיידי לקחת עורך דין דיני מיסים שיוכל לבדוק את סוג העבירה, גודל העבירה והאם ניתן להקטין ולצמצם את החומרה של העבירה. בדרך כלל העבירות הן על אי דיווח, דבר כזה יכול לקרות לרבים עקב חוסר שימת לב. מה ניתן לעשות במקרים הללו?

עורכי דין מיסים אשר בקיא בכל תחום המיסים ובעל ניסיון רב בייצוג משפטי בנושא זה יוכל לסייע לכם רבות. ישנם סוגי עבירות קלות יותר וקלות פחות, ישנן עבירות מס טכניות שבוצעו ללא כוונה פלילית, ישנן עבירות מס מהותיות יותר, בהן לעיתים יש עונשי מאסר. עורך דין מיסים המטפל ינסה להקטין כמה שיותר את חומרת העבירה בפני השופט ויפעל לביטול העונש, או לפחות לסיים בפשרה של קנס כספי בלבד. באם נגזר מאסר על תנאי, העורך דין יוכל לפעול להורדת ימי ההגבלה. במקרים של מאסר בפועל, עורך דין מיסים  מקצועי ומנוסה בתחום זה ינסה למנוע לגמרי את העונש או לפחות לצמצם את ימי המאסר למינימום האפשרי.

שאלות ותשובות בנושא עו"ד דיני מיסים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא עו"ד דיני מיסים

עו"ד דיני מיסים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות