אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

עבודות עפר שופל


שופל - קבלן עבודות עפר

  שופל לעבודות עפר 

חייגו להצעה בחינם

073-2629127

או מלאו פרטים

Form image

 

מחפשים עבודות עפר שופל? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

שופל

שופל נקרא בשמו המקצועי "יעה אופני", והוא מגיע ממשפחת הציוד מכני הנדסי. הוא מאפשר לבצע עבודות עפר שופל באתרי בנייה שונים לצורך ביצוע עבדת חפירות, לצורך עבודות חקלאות, לצורך עבודה באתרי פסולת, להעביר מסעות כבדים ממקום למקום ועוד. בשונה משאר כלי העבודה ההנדסיים, עבודות עפר שופל הם פופולריים יותר מכיוון שהשופל מגיע עם זרוע אשר ממצויד בכף גדולה במיוחד אשר מאפשרת העברה של עפר או כל מסע אחר בכמות גדולה ממקום למקום, מה שמאפשר עבודה מהירה ויעילה. הכף המותקנת על גבי השופל יכולה להתרומם לגובה עצום, כך שהיא יכולה לדלג בין מוקשים שונים ולבצע עבודה מצוינת בשטחים מורכבים ובעייתיים.

איך עובד נושא השכרת שופל?

את השופל להשכרה ניתן להשכיר מחברות המציעיות השכרה של ציוד הנדסי מכאני לצורך ביצוע עבודות נקודתיות, שהרי רכישה של כלי כזה היא אינה זולה ואף עלויות האחזקה שלו גבוהות במיוחד, כך שיזמים וקבלנים מעדיפים להשכיר כלים מסוג זה לצורך ביצוע עבודות נקודתיות.

צורת השופל דומה במראה שלו לטרקטור, אך הוא מצויד בכף גדולה אשר מגיעה עם כמה זרועות הידראוליות, מה שמאפשר כיוון מלא של הכף על ידי הזרוע לידע המבוקש, על מנת לפנות פסולת ממקום למקום בצורה נוחה. את השופל להשכרה ניתן למצוא במספר גדלים שונים, בין אם מדובר בשופלים קטנים המשמשים לאתרי בנייה צרים או לאתרי בנייה פתוחים ונרחבים יותר.

שאלות ותשובות בנושא עבודות עפר שופל
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם קיים שירות השכרת שופל ליום עבודה?

ניתן להשכיר שופל או לקבל שירותי שופל לתקופות שונות גם לימים בודדים וגם לתקופות ארוכות בהתאם לפרויקט ולצרכי הלקוח. ניתן למלא פרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם בנושא עבודות עפר שופלים.

מאמרים ומדריכים בנושא עבודות עפר שופל

עבודות עפר שופל ערים

לרשימת הערים המלאה