אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

עבודות עפר מיני מחפרון


מחפרון - מחפר - מיני מחפרון

 השכרת מיני מחפרון לעבודות עפר

חייגו עכשיו

073-2629122 

או מלאו פרטים

Form image

מחפשים מיני מחפרון? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

עבודות עפר על ידי מיני מחפרון נועדו לביצוע עבודות חפירה ותעלות במגוון אתרי בנייה או מקומות צרים שלא ניתן להיכנס אליהם על ידי מחפרונים גדולים, וזאת בשל הגודל שלהם או בשל סביבת עבודה שאינה מתאימה להם. בדיוק בשל סיבה זאת, חברות רבות מציעות עבודות עפר מיני מחפרון, בצורה נוחה ביותר. מיני מחפרון, הוא כלי עבודה אשר דומה בחזות שלו לטרקטור והוא שייך לכלי עבודה הנדסיים איתם משתמשים פועלים לצורך עבודה בשטח.

עבודות עפר מיני מחפרון, הן עבודות מורכבות אשר מיועדות לביצוע מגוון עבודות חפירה לצרכים שונים כמו – לצורך עבודות תשתיות של כבישים, לצורך חפירת מנהרות, עבודות אינסטלציה, לחפירה באתרי בנייה ועוד מגוון תעשיות שונות מתחומים שונים.

בשל הצפיפות בין אתרי בנייה בישראל, נראה כי מיני מחפרון נעשה כלי עבודה פופולרי, שהרי כלי זה הוא קל יותר וצר ומגיע ככמעט מחזית מגודלו ביחס למחפרון רגיל, מה שמאפשר עבודה באתרי בנייה צפופים במיוחד. מיני מחפרון, ידוע גם בשם מיני באגר והוא בעל יכולות אדירות מבחינת פונקציות וזאת בשל הזרוע ההידראולית שלו והאפשרות של סיבוב הציר של הזרוע ב סיבוב מלא של 360 מעלות, וזאת כאשר הבסיס אינו זז כלל, מה שמאפשר להציב את הכלי באתרי עבודה ופשוט לעבוד רק עם הזרוע ההידראולית מבלי להזיז את הכלי כלל וכלל.

שאלות ותשובות בנושא עבודות עפר מיני מחפרון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא עבודות עפר מיני מחפרון

עבודות עפר מיני מחפרון ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות