אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

עבודות עפר מחפר


מחפר לעבודות עפר בכל הארץ 

חייגו להצעה בחינם

073-2629126

או מלאו פרטים

Form image

מחפשים מחפר? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מחפר הוא חלק מציוד כבד אותו ניתן לראות באתרי בנייה שונים אשר פרוסים ברחבי הארץ. למעשה, מדובר בכלי השייך משפחת הכלים ההנדסיים והוא בעל יכולות חפירה מהירות ביותר. לכאורה, עבודות עפר מחפר נעשות על ידי המחפר אשר נראה במראה שלו כמעיין טרקטור, אך הוא בעל יכולות אדירות המאפשרות לו לבצע את העבודות הבאות: חפירה לצורך בניית יסודות בניין או תעלות לצורך הקמת תשתיות, ניתן להרים על ידיו פריטים כבדים, ניתן להעמיס עליו ציוד ותכולה, לצורך עבודות בנייה שונות, ניתן לבצע איתו עבודות שונות בתחום החקלאות ועוד מגוון עבודות המשמשות תחומים שונים בתעשיית הבנייה.

היתרון במחפרון זה הוא היכולת שלו לבצע עבודות במהירות רבה ולהקל על העובדים בעבודתם המרובה בשטח, כך דבר זה מאפשר התקדמות מהירה של הפרויקט. מחפר מגיע עם אביזרים רבים המאפשרים לו עבודה יעילה בשטח כמו – זרוע הידראולית המאפשרת להגיע לעומקים שונים, כף גדולה לנשיאת העפר, תא נהג מרווח ונינוח, שסתומים הידראוליים נפרדים למעמיס ולמחפר, מראות המאפשרות שדה ראייה נרחב ועוד מגוון רב של ציוד המאפשר עבודה נינוחה בשטח.

עבודות עפר מחפרון, יכולות להיות על ידי מחפרים הנעים על גבי גלגלים דולים הדומים לטרקטור, או על ידי מחפר זחל אשר יעיל לצורך תנאי עבודה קשים, או על גבי משטחים שאינם ישרים מעבר לכך, הוא אינו משאיר סימנים על סוגי ריצוף שונים.

שאלות ותשובות בנושא עבודות עפר מחפר
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא עבודות עפר מחפר

עבודות עפר מחפר ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות