אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

עבודות עפר מחפרון


מחפרון - מחפר - מיני מחפרון

 השכרת מחפרון לעבודות עפר

חייג עכשיו

073-2629123 

או מלא פרטים:

Form image

 

מחפשים מחפרון? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

עבודות עפר מחפרון נעשות באתרי בנייה שונים ברחבי הארץ והם מאפשרים עבודה נינוחה לצד יעילות רבה בעת העבודה. מחפרון הינו שייך למשפחת הציוד מכני הנדסי שנקראים צמ"ה. הוא משמש לצורך חפירות שונות בתחום הבנייה והחקלאות כמו - חפירת תעלות ובורות באתרי בנייה לצורך בניית יסודות או לצורך בניית תשתיות ותעלות שונות, הן באתרי בנייה והם לצורך תשתיות של כבישים, חשמל, אינסטלציה ועוד. המחפרון מגיע בשני אופנים – על ידי גלגלים הדומים לטרקטור המוכר,  או על ידי זחל המאפשר לעבוד בתנאי עבודה קשים במיוחד.

המחפרון הינו מורכב מזרוע הידראולית תלת מפרקית אשר מותקנת על גבי ציר מסתובב. מבנה זה מאפשר לעובדים עליו כך הוא גישה מהירה למקומות סבוכים לנוחות עבודה אידיאלית לעובדים בשטח. ככל שהזמן עובר, כך גם כלים אלו הופכים למתוחכמים וחדישים יותר ובעלי אופציות עבודה מתקדמות. לדוגמא – תא הנהג הינו מרווח ביותר וארגונומי, מה שמאפשר לנהג שדה ראייה נרחב ונוחות עבודה בלתי מתפשרת. 

כיום, ניתן למצוא חברות שונות המספקות מחפרון להשכרה על בסיס חודשי או שבועי, שהרי עלות אחזקת מכונות אלו היא גבוהה ושלא לדבר על עלות רכישתם. לכן, ניתן למצוא חברות שונות המציעות את כלים אלו להשכרה, אך כמובן שיש לבדוק את בטיחות הכלים, את התאמתם לשטח אות הפונקציות שהם מכילים לטובת עבודה נינוחה.

שאלות ותשובות בנושא עבודות עפר מחפרון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא עבודות עפר מחפרון

עבודות עפר מחפרון ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות