אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ספרינקלרים ומערכות גילוי אש


ספרינקלרים ומערכות גילוי אש

ספרינקלרים ומערכות גילוי אש

מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים ספרינקלרים ומערכות גילוי אש? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא ספרינקלרים ומערכות גילוי אש באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

התקנת ספרינקלרים ומערכות גילוי אש הם חובה בכל מבנה פרטי או ציבורי והם מיועדים להתריע לדיירים הנמצאים במקום לפנות את המקום בשל שריפה שפרצה בבניין. את מערכות לגילוי אש מומלץ להתקין במקומות בהם יש חשיפה לאש כמו – במטבחים או במקומות בהם מותקנים מערכות הסקה מאש.

מערכות אלו לא רק שהם מודיעות על הימצאות אש או עשן בבניין, אלה תפקידן גם לחייג ולהזמין כיבוי אש למקום במידה ופרצה שריפה. מערכות אלו יכולות להציל חיים, וחובה להתקין אותם בכל מקום בו נמצאים אנשים  רבים כמו – במבנים ציבוריים, משרדים, בתי ספר, בתי מלון, מסעדות ובכל מקום.

כיצד המערכת פועלת?

ספרינקלרים ומערכות גילוי אש עובדות על גלאי עשן אותם מפזרים בבניינים בהם הם מותקנים. גלאים אלו יודעים לזהות מקור עשן בחלל וכאשר הן מזהות את העשן הן מפעילות את הסירנות. הסירנות מתריעות בקולי קולות לדיירים על השריפה בבניין, כך שעליהם לפנות את המקום במהירות האפשרית ולרדת בחדר המדרגות ולא במעלית של הבניין.

בנוסף למערכות אלו, חובה להתקין גם מערכת כריזה אשר מנחה את הדיירים במבנה כיצד לפעול בעת שריפה, כך שאם מתקינים את המערכת לגילוי אש מומלץ להתקין באותה הזדמנות גם מערכת כריזה. בבניינים חדשים קבלנים מעניקים את מערכות טלו כחלק אינטגרלי במבנה, אך חשוב להתקין אותם גם בתוך הבתים ובמיוחד במטבח.

שאלות ותשובות בנושא ספרינקלרים ומערכות גילוי אש
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כל כמה זמן מומלץ לבדוק את תקינות הספרינקלרים?

יש לבצע בדיקת ספרינקלרים אחת לשנה. אם מתגלה תקלה יש להזמין בעל מקצוע על מנת לטפל בה במהירות האפשרית.

מהי מערכת ספרינקלרים רטובה?

מערכת ספרינקלרים רטובה היא מערכת צינורות המחוברת למקור מים. במערכת זו, המים נשמרים כל הזמן בתוך הצנרת וכאשר המתז מופעל, המים האלה משתחררים מיד. זוהי המערכת הנפוצה ביותר בשל היותה פשוטה ואמינה, קלה להתאמה ובעלת הוצאות נמוכות. כמו כן היא חוזרת לפעולה במהירות לאחר שימוש. מנגד, היא אינה מתאימה לסביבה שבה יש סכנת קפיאה.

איפה צריך מערכות לגילוי אש?

יש להתקין ספרינקלרים ומערכות לגילוי אש בכל מבנה פרטי או ציבורי, כאשר מומלץ להתקין מערכות לגילוי אש במקומות בהם יש חשיפה לאש.

ספרינקלרים ומערכות גילוי אש ערים

לרשימת הערים המלאה