אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

סורגים


סורגים

מתקין סורגים מומלץ

חייגו עכשיו

073-2331402

או מלאו פרטים לקבלת הצעה בחינם

Form image

 

ממחפשים סורגים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא סורגים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלך, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורך.

 

I סורגים קבועים
הסוג הנפוץ ביותר הם הסורגים הקבועים, והם אלה המותקנים ברוב הבתים.למן הרגע שבו מתקינים אותם ועד זקנה ושיבה – הם שם. אפשר לצבוע אותם מחדש, אפשר להחליף את… אך אי אפשר להפריד אותם מן הקיר שבו הותקנו. סורגים לחלונות  מסוג זה מקובעים בדרך כלל לתוך קיר הבניין באמצעות ברגי ג'מבו או פיני מתכת, עם חיבורים מרותכים. סורגים כאלה נפוצים בעיקר בקומות קרקע (להגן מפני פריצה) או בקומות גבוהות (להגן מפני נפילה).
סורגים קבועים יכולים להיות עשויים אלומיניום, מקלעות ברזל או פלדה מגולוונת. הם קיימים במגוון עיצובים וצורות, כאשר העיקריות שבהן הן סורגים ישרים, סורגי חצי-חבית או סורגים עם "בטן", המקומרים כלפי חוץ, ובכך מאפשרים לשבת על אדן החלון או להניח עליו חפצים.

II סורגים נפתחים
את הסורגים הנפתחים ניתן לפתוח ולסגור כראות עינינו. הם יקרים מעט יותר, אולם מעניקים לנו את ההרגשה שאיננו כבולים אליהם. עם זאת הם פחות בטיחותיים, כיוון שגם ילדים עלולים ללמוד לפתוח את הסורג ולסכן בכך את חייהם.

III סורגים ניידים
סורגים ניידים שונים מקודמיהם בכך שהם ניתנים לפירוק ולהרכבה מחדש. הם מותקנים בדרך כלל על פתחי המבנים, הם ננעלים במנעול ונפתחים על גבי ציר, או שהם מתקפלים כמו אקורדיון. סורגים כאלה נפוצים מאוד ביציאות לגינה, וכן בבתי מסחר ועסקים.

סוג נוסף של סורגים הם אלה שמיועדים למרפסות או לחדרי מדרגות. סורגים כאלה מספקים גם הגבהה, עד לגובה בטיחותי שימנע אפשרות לעבור מעליו או ליפול ממנו.

לחצו וחייגו למתקין סורגים מומלץ 0732331402
שאלות ותשובות בנושא סורגים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה זה סורגים נפתחים ומה היתרונות שלהם?

סורגים נפתחים, כשמם, הם סורגים שניתן לפתוח אותם. ישנם מספר יתרונות לסורגים נפתחים: הם מונעים לכידה בדירה בזמן מקרה חירום, הם מספקים את היתרונות של חלון ללא סורגים כדוגמת נוף ורוח והם מאפשרים מגוון רחב יותר של עיצובים.   

מה צריך לבדוק לפני קניית סורגים?

הגורמים שיש לבדוק בעת ברכישת סורגים הם החומר ממנו עשויים הסורגים, עמידותו של החומר בפני חלודה, המרווחים בין הסורגים, החיבור או העיגון של הסורג לקיר והאחריות שנותן המסגר לסורג. זאת, על מנת להבטיח את מיגון הבית, למנוע פריצה וכן לשמור על ילדים מפני נפילה.

מה ההבדל בין סוגי הסורגים השונים?

ישנם מספר סוגי סורגים, סורגים עם בטן, סורגים ישרים וסורגים מתקפלים. את הסורג נבחר בהתאם לעיצוב ובהתאם לצרכים. סורגים מתקפלים מומלצים לחלונות גדולים או ויטרינות. סורגים אלה נסגרים באמצעות מנעול ושחרור המנעול מאפשר פתיחה מלאה של הסורג. לסורג זה יתרון גדול, הגנה מצוינת מפני פריצות, ומצד שני, הוא לא סובל מחסרונות כגון פגיעה במראה של הבית או החנות במהלך שעות היום, או מחסימה של שדה הראייה. מי שמעוניין בתחושה יותר מאווררות מומלץ להתקין סורג בטן. סורגים אלה אינם צמודים ישירות לחלון.

למה מומלץ להתקין סורגים?

רצוי להתקין סורגים בכל סוג של מבנה. הסורגים נועדו לשמש הגנה מפני פריצות ומהוות תחושת ביטחון. בנוסף לכך, הסורג משמש אף לבטיחות של דיירי הבית, מונע נפילות וכדומה.