אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

סוככים


 סוככים

חייגו עכשיו

073-2629144

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים סוככים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

סוככים הם פתרון הצללה מצוין המיועד למרפסות ולגינות בבתים פרטיים אשר סובלים משמש חזקה. ישיבה במרפסת או בגינה תחת השמש, יכולה להיות סבל של ממש, במיוחד בימי הקיץ החמים בהם השמש יוקדת בחוזקה, כך שיש למצוא פתרונות הצללה לצורך הגנה מפני השמש. סוככים הם חלק ממגוון פתרונות ההצללה הקיימים בשוק – ויש לא מעט. אך היתרון בסוככים שניתן לקפל אותם בקלות רבה בחורף, מכיוון שמי הגשמים יכולים להצטבר על הסוככים ולגרום להם לקרוס.

סוגים שונים של סוככים

יש לא מעט סוגי סוככים בשוק כגון: סוכך חשמלי, סוכך זרועות , חלקם חשמליים אשר נסגרים ונפתחים באמצעות לחצן או שלט וחלקם ידניים המאפשרים סגירה ופתיחה על ידי רצועה או על ידי מוט. סוכך מסוג מרקיזה, הוא הפופולרי ביותר בשוק והוא מותקן כמעט בכל בית ישראלי טיפוסי, מכיוון שהוא מאפשר הצללה מלאה וקבלת עיצוב קלאסי.

לעומת זאת, קיים סוג נוסף שאף הוא פופולרי והוא – סוכך זרועות אשר מתאים בעיקר למרפסות שמש. סוכך זה מותקן על גבי זרועות גדולות המהוות לו תמיכה נהדרת, אך בחודשי החורף ובהופעת רוחות וגשמים יש צורך לקפל אותו בצורה ידנית.

ישנו סוג נוסף של סוכך אשר מתאים למרפסות גדולות ומשמש כמעיין תקרה להצללה והוא – סוכן המותקן על גבי מסילה. למעשה, הסוככים מותקנים על גבי מסילות אלומיניום המאפשרות את פתיחת הסוכך ואת סגירתו בצורה נינוחה ביותר.

לחצו וחייגו למתקין סוככים מומלץ 0732629144
שאלות ותשובות בנושא סוככים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

איך בוחרים בין סוגי הסוככים?

על מנת לבחור סוכך יש להבין מה הם הצרכים שהסוכך נדרש לענות עליהם – הצללה, הגנה מפני גשם, מראה דקורטיבי, אופן הפתיחה והסגירה, הפעלה ידנית או חשמלית, מיקום בבית וכו'. לאחר קבלת החלטות אלה ניתן לגשת לבחור בין הסוככים, תוך הבנה מלאה של ההבדלים ביניהם. ניתן להתייעץ עם חברה המתמחה בייצור ובהתקנה של סוככים על מנת למצוא את הפתרון האידאלי והמתאים ביותר עבורכם.

האם סוככים מתאימים גם לחורף?

קיימים סוככים שונים המתאימים לתקופות שונות בשנה. קיימים סוככים אשר אינם מתאימים לעונת החורף המתאפיינת ברוחות ובגשמים, כדוגמת סוככי זרועות או סוככי חלון. מנגד, ישנם סוככים רבים המתאימים לחורף, כגון:  סוככים קבועים, סוככי מסילה, סוככי מסך ועוד.  

מה היתרונות של סוככי זרועות?

סוככי זרועות מכסים שטחים גדולים ללא תמיכת עמודים או תשתית תמיכה אחרת. סוככים אלה אינם תופסים שטח ואינם מצריכים אישור מיוחד מהרשויות המקומיות על מנת להתקינם. כמו כן, הם ניתנים לפתיחה חלקית או מלאה באופן המעניק שליטה מלאה על רמת ההצללה המבוקשת.

כלי נגישות