אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ניקוי שטיחים


ניקוי שטיחים

 ניקוי שטיחים

חייגו עכשיו

073-2331468

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

מחפשים ניקוי שטיחים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

שטיחים מוסיפים רבות לחלל הבית ומקנות לו מראה חמים ונעים כזה שכיף להתהלך עליו ברגליים יחפות. אך שטיחים אלו עם הזמן צוברים אבק ולכלוך רב, מה שמצריך את בעלי הבית לעשות ניקוי שטיחים בבית באופן עצמאי לפחות פעם בשבוע על ידי שואב אבק בעל עוצמת שאיבה גבוהה ובכן כל תקופה מסוימת לקחת את השטיח לחברות או מכבסות המציעות ניקוי שטיחים בצורה מקצועית.

לא פעם נשפך משקה על שטיח או כל נוזל אחר, מה שגרום להיווצרות כתמים על השטיח שאותם לא ניתן להסיר באופן עצמאי. לרוב, כתמים אלו נספגים עמוק בשטיח ולא רק שהם פוגעים במראה האסתטי שלו, אלא גם מפיצים ריח לא נעים בחלל, מה שיכול לפגוע רבות בנוחות של דיירי הבית ובאופן כללי על עיצוב החלל.

חברות לניקוי שטיחים בבית, מציעות את ניקוי השטיח בשתי אופציות: האחת היא – הבאת השטיח למכבסה לצורך ניקוי השטיח, או ניקוי השטיח על ידי בעלי מקצוע המגיעים עד לפתח ביתו של הלקוח. כמובן שהכל עניין של נוחות ועלות הניקוי, הרי מן הסתם הגעה עד בית הלקוח תהיה יקרה יותר מאשר הבאת השטיח למכבסה.

חברות אלו, מחזיקות ברשותן כלי ניקוי וחומרים מיוחדים המתאימים בקפידה לכל סוג שטיח, לכן תמיד יש לבחור בחברות מנוסות בניקוי שטיחים המכירות היטב את סוג השטיח שברשותכם והן יוכלו לספק לכם ניקוי מקצועי.

שאלות ותשובות בנושא ניקוי שטיחים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מתי צריך להעביר שטיח לניקוי?

במקרים שבהם לא ניתן לטפל לבד בנזק או בלכלוך שנגרם לשטיח, נעביר את השטיח לחברת ניקוי מקצועי אשר מיומנת לטפל במקרים כאלה ויודעת בדיוק את השיטה והכלים הטובים ביותר למקרה הקיים. בנוסף, מומלץ להעביר את השטיח לניקוי מקצועי אחת לשנה או שנה וחצי על מנת להאריך את חיי השטיח, למנוע בלאי ולטפל בבעיות באבק.

כיצד ניתן לשמור על שטיח נקי?

מומלץ לתלות את השטיח בשמש כל שלושה חודשים על מנת לייבש את הלחות ועל מנת למנוע אבק. לאחר התלייה מומלץ להשתמש בשואב אבק. כמו כן, מומלץ להפוך את השטיח אחת לתקופה.  

כיצד מנקים שטיחים מקיר לקיר?

שטיחים מקיר לקיר מומלץ לנקות פעם בשבוע באמצעות שואב אבק. במידה ונוצר כתם על השטיח חשוב לנקותו ברגע שהוא נוצר. ניתן גם להשתמש בתכשירים מומלצים לניקוי שטיחים אשר קיימים בשוק. אחת לחצי שנה או שנה מומלץ להזמין חברה מקצועית לניקוי שטיחים על מנת שתנקה את השטיחים בצורה יסודית.

ניקוי שטיחים ערים

לרשימת הערים המלאה