אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ניקוי ריפודים


ניקוי ריפודים

 ניקוי ריפודים וספות

חייגו עכשיו

073-2629140

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים ניקוי ריפודים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

בכל בית או משרד סטנדרטיים קיימים סוגי ריפודים שונים, בין אם מדובר על ניקוי ספות, ריפוד של כורסאות טלוויזיה, ריפוד של כסאות, ריפוד של מיטות ועוד סוגי ריפודים שונים. עם הזמן ריפודים אלו צוברים לכלוך ואבק אשר מצטבר בהם עקב שימוש סביר, או כאשר מדובר על בית בו יש חיות מחמד או ילדים קטנים, שאז מצטבר יותר לכלוך עם הזמן.

על מנת לשמור על מראה הריפוד ובכלל מראה אסתטי בחלל הבית, חשוב ביותר כל תקופה מסוימת לבצע ניקוי ריפודים על ידי חברות מקצועיות או בעלי מקצוע אשר מחזיקים ברשותם ציוד מיוחד וחומרים מיוחדים לצורך ניקוי מקצועי של ריפודים אלו. חשוב לציין כי יש לא מעט סוגי ריפודים בשוק והם עשויים מבדים שונים, לכן חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בניקוי רהיטים או בבעלי מקצוע המכירים היטב את כל סוגי הריפודים הקיימים בשוק.

חברות אלו מציעות את ניקוי הריפודים וניקוי ספות בצורה מקצועית על ידי חומרים מיוחדים אשר תואמים בקפידה לסוג הבד שברשותכם, בין אם מדובר על ריפודים מעור אמיתי, ריפוד דמוי עור, ריפודי קטיפה ועוד סוגי ריפודים שונים. כמובן שיש צורך לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום, על מנת שתקבלו עבודה מקצועית ומהירה. לכן, חשוב לקבל המלצות על החברה על ידי האתר שלנו המציע דירוג חברתי. 

לחצו וחייגו לניקוי ריפודים וספות 073-2629140 0732629140
שאלות ותשובות בנושא ניקוי ריפודים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כל כמה זמן צריך לנקות?

התשובה לשאלה זו תלויה בסוג הבד, סגנון החיים של הלקוח, אם יש בע"ח או ילדים בבית והעדפתו האישית. באופן כללי, מומלץ לנקות ריפוד אחת לשנה.

האם אפשרי לבד?

דרכי טיפול וחומרי ניקוי שאינם מתאימים לסוג הריפוד עשויים לפגוע בריפוד ולגרום לשחיקה. לכן, מומלץ לא לקחת סיכון ולהזמין חברת ניקוי ריפודים מקצועית. על מנת למצוא חברה מקצועית ואמינה אשר תנקה את הריפוד באופן היעיל והטוב ביותר, ניתן להשתמש במערכת 2144 אשר מרכזת רשימה של חברות מקצועיות ומיומנות ומוצאת עבור הלקוח את החברה שקיבלה את הדירוג הגבוה ביותר ע"י לקוחות קודמים.

מאמרים ומדריכים בנושא ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים ערים

לרשימת הערים המלאה