אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ניקוי חלונות


ניקוי חלונות

חייגו עכשיו

073-2416492

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

מחפשים ניקוי חלונות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא ניקוי חלונות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

במבנים רבים ובעיקר במגדלי משרדים חלונות הם חלק מהעיצוב הקיים של המבנה והן מאפשרים לדיירי המשרד או הבית ליהנות מבית מואר עם נוף עוצר נשימה מהחלון. אך חלונות אלו עם הזמן צוברים אבק ולכלוך כלפי חוץ ויש צורך לנקות אותם בצורה מקצועית. כמובן שאת החלק הפנימי של החלון ניתן לנקות בקלות מהחלק הפנימי של המבנה, אך כאשר מדובר על ניקוי החלונות מהחלק החיצוני, כאן מתחילה הבעיה, אך אל דאגה, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וחברות לניקוי חלונות תוכלו לבצע זאת בצורה מקצועית ובטיחותית.

למעשה, חברות ניקוי אלו מציעות עבודה בגובה על ידי מגוון פתרונות הרמה המאפשרים לעובדים לנקות את החלונות בצורה מקצועית ביותר.חשוב לציין כי כאשר חלונות אלו אינם נקיים ומלאים באבק ולכלוך, דבר זה משפיע רבות על האסתטיקה של המבנה ויכול לגרום לו להיראות מוזנח, לכן כל תקופה מסוימת מומלץ לבצע ניקוי יסודי.

כיצד עבודה זאת מתבצעת?

ישנן כמה אופציות לניקוי החלונות החיצוניים של המבנה: ניקוי חלונות בסנפלינג המחוברים על גג המבנה אשר מאפשרים לעובדים להשתלשל על ידי חבלים אלו ולנקות את החלק החיצוני של המבנה, על ידי במות הרמה, על ידי מנופי סל, על ידי פיגומים ועוד פתרונות הרמה אחרים. עובדים אלו, מחויבים לעבוד בצורה בטיחותית ולעבור קורס לעבודה בגובה ובכל להשתמש באמצעי בטיחות שונים שיאפשרו להם לעבוד בצורה בטיחותית ביותר.

שאלות ותשובות בנושא ניקוי חלונות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם חברות לניקוי חלונות יכולות לטפל גם בחלונות בקומות גבוהות?

בהחלט כן. לחברות לניקוי חלונות שיטות שונות וכלים מיוחדים על מנת להצליח לנקות, הן מבפנים והן מבחוץ, חלונות הממוקמים בגובה.  

האם ניקוי חלונות כולל ניקוי תריסים?

בעת הזמנת העבודה ניתן לבקש ניקוי של התריסים ולא רק של החלונות, אולם בתוספת מחיר.

מה היתרונות של ניקוי מקצועי?

ניקוי חלונות היא משימה שאינה פשוטה לביצוע – צריך לדעת להשתמש בחומרים הנכונים, להגיע למקומות שקשה להגיע אליהם ולהיזהר שלא לגרום נזק לחלונות. על כן, מומלץ לשכור את שירותיה של חברות לניקוי חלונות, אשר מתמחות בנושא, עובדות ביעילות ובמהירות ויודעות להשתמש בחומרים המתאימים ביותר לחלון הספציפי, להגיע למקומות בעייתיים ולא לפגוע ברכוש.

כמה עולה לנקות חלונות בבית?

המחיר עבור ניקוי חלונות מושפע ממספר גורמים: מיקום הבית, גודלו, כמות החלונות, סוג החלונות, הגישה לחלונות, תדירות הניקוי (קבוע או חד פעמי) והתקופה בשנה. באופן כללי, המחיר נע בין 150 ל-300 שקלים.

מאמרים ומדריכים בנושא ניקוי חלונות

ניקוי חלונות ערים

לרשימת הערים המלאה