אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ניקוי חדרי מדרגות


ניקוי חדרי מדרגות

ניקוי חדרי מדרגות

מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים ניקוי חדרי מדרגות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

חדר מדרגות נקי ואסתטי משפיע רבות על נראות המבנה ועל ההרגשה הכללית של הדיירים, לכן חשוב להקפיד על ניקוי חדר מדרגות לפחות אחת לשבוע. כיום, יש לא מעט חברות המציעות ניקיון חדרי מדרגות ותחזוקה לבנייני מגורים, למשרדים, מוסדות פרטיים או ציבוריים ולמעשה לכל מקום אחר. חברות אלו מציעות עובדי ניקיון מקצועיים אשר מגיעים בזמנים מסוימים לבצע ניקוי של חדר המדרגות בצורה יסודית.

פוליש לחדר המדרגות

בחלוף השנים המדרגות בבניין נוטות להיסדק או לאבד מהברק שלהן בשל בלא טבעי או בשל העובדה כי אנשים גוררים חפצים שונים במהלך מעבר דירות או רכישת רהיטים או מוצרים שונים, כך שמומלץ כל תקופה מסוימת לבצע פוליש למדרגות כדי לקבל מדרגות חדשות ומבריקות – ממש כמו חדשות. את עבודות הפוליש מבצעים על ידי מכשור מיוחד המתאים לחדרי מדרגות וגם על ידי שימוש בחומרי פוליש מיוחדים אשר נועדו לסגור סדקים ושריטות, כך שמתקבלות מדרגות נקיות לגמרי.

כאשר בוחרים חברה לצורך ניקוי חדר מדרגות או לצורך ביצוע פוליש, חשוב לבחור בחברה מקצועית המספקת ניקוי יסודי ושימוש בבעלי מקצוע אמינים ומקצועיים. לרוב, חברות ניקיון חדרי מדרגות האלו מציעות בקרה מלאה על עבודת העובדים, על מנה שהם לא "יחפפו" בעבודתם ויבצעו אותה בצורה יסודית. מעבר לכך, חברות אלו מציעות גם ניקיון יסודי כל תקופה מסוימת הכולל גם את ניקוי המעקות, ניקוי תקרות מאבק וקורי עכביש ועוד.

שאלות ותשובות בנושא ניקוי חדרי מדרגות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה עדיף – מנקים פרטיים או חברת ניקוי?

לכל אחת מהאפשרויות ישנם יתרונות וחסרונות. העלות של העסקת חברה גבוהה יותר, אולם החברה היא שדואגת לזכויות העובדים, מספקת את הציוד ושולחת מנקים חלופיים במידת הצורך. מנגד, העסקת מנקים פרטיים היא זולה יותר וכן היא יוצרת מערכת יחסים עם המנקה הספציפי המשרה אווירה נעימה בבניין.  

מי אחראי על ניקוי חדר המדרגות?

בדומה לעניינים אחרים הקשורים לאחזקת המבנה, האחריות לניקוי חדר המדרגות מוטלת על ועד הבית. הוועד מחליט אם להפקיד את המשימה בידי מנקים פרטיים או בידי חברת ניקוי המתמחה בנושא ודואג לכל הפרטים הנוגעים לכך.  

מאמרים ומדריכים בנושא ניקוי חדרי מדרגות

ניקוי חדרי מדרגות ערים

לרשימת הערים המלאה