אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

ניקוי וילונות


מחפשים ניקוי וילונות? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים ניקוי וילונות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

וילונות הם אלמנט דומיננטי בחלל הבית, במיוחד כאשר מדובר על וילונות ארוכים וגדולים המכסים קיר שלם בחלל הסלון, לכן עליהם להיות אסתטיים ונקיים. עם הזמן וילונות צוברים אבק ולכלוך, לכן כל תקופה מסוימת חשוב לבצע ניקוי וילונות באופן עצמאי או על ידי חברות המציעות ניקוי וילונות בצורה מקצועית.

את הוילונות ניתן לכבס על ידי מכבסות המציעות את שירות זה, או על ידי בעל מקצוע המגיע עד בית הלקוח ומבצע את הניקוי בצורה מקצועית בבית הלקוח. על בעל מקצוע שכזה, להחזיק במכשור מיוחד לצורך ניקוי הוילונות וגם בחומרים ייחודיים אשר מתאימים בקפידה לסוג הבד של הוילון.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברה לניקוי וילונות?

את הוילונות מומלץ לנקות בסביבות פעמיים בשנה בצורה מקצועית, אך ישנם אנשים שמבצעים זאת גם שלוש או ארבע פעמים בשנה כדי לזכות בוילונות נקיים המפיצים ריח של ניקיון בחלל. על מנת למצוא חברה מקצועית לצורך ניקוי הוילונות, עליכם לבחון היטב את החברה, שהרי ישנם וילונות שעולים לא מעט כסף העשויים מבדים יקרים במיוחד ויש צורך לנקות אותם בצורה מסוימת, תוך שימוש בחומרים מיוחדים המתאימים בקפידה לסוג הבד.

בבחירת חברת ניקוי וילונות, חשוב לבחון את ניסיון החברה, את זמינות בעל המקצוע להגיע אליכם, את סוג השירות הניתן, את שביעות הרצון של לקוחות קודמים, את העלויות ועוד פרמטרים אחרים.

שאלות ותשובות בנושא ניקוי וילונות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה הגורמים המשפיעים על מחיר הניקוי?

העלות עבור ניקוי וילונות נקבעת ע"י חישוב אורך המסילה כפול המחיר למטר רץ, כאשר המחיר למטר רץ נקבע לפי סוג הבד – טבעי או סינתטי.

מדוע חשוב להקפיד על ניקוי הווילונות?

כאשר לא מנקים את הווילונות, עלול להצטבר אבק אשר עשוי לגרום לאלרגיות וטפילים שונים. כמו כן הניקוי חשוב על מנת לשמור על מראה אסתטי ותחושה נעימה בבית.

האם אפשר לנקות את כל סוגי הווילונות?

כן. שיטת הניקוי ועלות הניקוי משתנים מסוג לסוג, אך ניתן לנקות את כל סוגי הווילונות.

האם צריך חברה לניקוי וילונות או שאפשר לנקות לבד?

ניקוי וילונות הוא משימה שאינה פשוטה, מכיוון שהווילונות מורכבים מאריגים עדינים שעלולים להיהרס אם לא מנקים אותם כראוי ובאופן מקצועי. כמו כן, בעת הניקוי יש להתחשב בסוג הווילון ולבחור את סוג הניקוי המתאים לו ביותר. בשל סיבות אלה, מומלץ להשתמש בחברת ניקוי וילונות מקצועית המתמחה בנושא.

ניקוי וילונות ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות