אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

ניכיון שקים


מחפשים ניכיון שקים? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים ניכיון שקים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

בעולם העסקים משתמשים לא מעט בצ'קים כקבלת תשלום מלקוח. לעיתים הצ'ק הינו צ'ק דחוי לתאריך מאוחר יותר. הדחייה של תאריך התשלום לא משפיע במיוחד בעסקים גדולים, אך מה לגבי עסקים קטנים ובינוניים? בדרך כלל בעל עסק קטן או בינוני, לא מקבל מספקים את תנאי התשלום הנוחים שמקבלות חברות ענק, ולכן בעל העסק הקטן נאלץ לשלם לעיתים במזומן או בתנאי תשלום של מקסימום ימים אחדים או חודש. אותו בעל עסק מאפשר ללקוחות לשלם בצ'ק לתאריך דחוי, על מנת שלא להפסיד את הקונה ולהצליח להתפרנס מהעסק. מה שקורה הוא, שבעל העסק כבר שילם לספק על המוצר, אך את הכסף מהלקוח הוא יראה בחשבון הבנק שלו בעוד זמן רב. ניכיון צ'קים זהו הפתרון האולטימטיבי לבעלי עסקים אלו.

ניכיון צ'קים זוהי בעצם שיטה שבה מחזיק הצ'קים – כלומר בעל העסק או אדם שקיבל צ'ק דחוי, נותן את הצ'ק לחברת ניכיון צ'קים, ומקבל בתמורה כסף מזומן בגובה הסכום שמצוין על גבי הצ'ק. כך בעל העסק יכול להיות רגוע ולהבטיח לעצמו שצ'ק לא יחזור וכן נהנה ממזומנים בחשבון. פעולת ההמרה הזו כמובן כרוכה בעמלה, בדרך כלל אחוז מסוים מסכום העסקה, וזאת עקב הסיכון שלוקחת חברת ניכיון הצ'קים בכך שיצטרכו להתמודד עם צ'קים חוזרים אם חלילה יהיו, וכן להחזיר לעצמם את הריבית על הכסף שהעבירו בתמורה לצ'ק שקיבלו.

שאלות ותשובות בנושא ניכיון שקים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם אפשר לנכות שיק "למוטב בלבד"?

כאשריש חותמת "למוטב בלבד" ובנוסף שם אדם/חברה לפקודה מצב זה  אינו מאפשר ניכיון ופעולה זהו אינה חוקית ואף פלילית.

 

מהו ניכיון שיקים?

זהו תהליך שבו הופכים צ'יק דחוי לכסף מזומן.

 

ניכיון שקים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות